Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan orvost/magánkórházat...

Olyan orvost/magánkórházat keresek ahol beültetést végeznek?

Figyelt kérdés
1 gyerekünk van, és 3-at szeretnénk. Sürgős, mert sajnos a férjem beteg. Már csak 1 terhességre maradt "időnk". Ezért gondoltam hogy magánúton beültetünk 2 babát, így teljesíteni tudom az álmát.
2011. júl. 18. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe,hogy lombik program. Kiadja az intézeteket!
2011. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Győr Kaáli
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sumergo ***** válasza:
Tapolcai Kaáli.
2011. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bmelyik Kaális és vannak még magánkórházak. Írd be a keresőbe Kaáli és kiadja az összeset.
2011. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meddősségi kezelés. Ezt írd be a keresőbe, elég sok magán is van!
2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De nem vagyunk meddők!

"kívánságra" hol csinálnak ilyet?

2011. júl. 18. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak meddőségi klinikán csinálnak beültetést/lombikot.
2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg a budapesti Ciris magánklinikán, ott hátha csinálnak úgy is, hogy nem vagytok meddők! Csak elég borsos ára lesz
2011. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is vagytok meddők, ebben az esetben lehet, hogy figyelmen kívül hagyják, megaztán moondhatjátok, hogy már több mint egy éve próbálkoztok, ki fogja ellenőrizni, hogy nem. Attól, hogy van már gyereketek, még lehet probléma vmelyikőtöknél, pl.: férjed-beteg.
2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Manka68 ***** válasza:
Nem feltétlenül kell beültetést csinálni, ha clostival tudnak több petesejtet érlelni nálad, akkor simán is lehet több babád egyszerre. És sajnos a beültetés sem garancia arra, hogy minden embrió megtapad, a lombik nem csodaszer. És mindenféle kivizsgálás nélkül nem fogják megcsinálni sehol szerintem, az pedig több hónap. Megkérdezhetem, mi baja a férjednek? Nem lehet megoldani spermafagyasztással, hogy később is lehessen még babátok?
2011. júl. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!