Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy tüszőm érett csak meg a...

Egy tüszőm érett csak meg a stimulációtól, volt már akinek így megcsinálták a beültetést?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:20
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én is így jártam az 1 lombik alkalmával.Visszaültették, mert megtermékenyűlt, de sajnos nem lett terhesség belőle:-(

Most kezdem a 2. lombikot.

Ne csüggedj,higgy benne, sok sikert!

2009. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hova jársz? meg írod majd hogy most mennyi tüsző érett meg? Én most Káliba jártam Pestre, de az orvos leállította a kezelést is. Most átmegyek a János korházba.
2009. okt. 15. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy tüszővel nem szokták megcsinálni, mert egyrészt nem 100%, hogy le tudják szívni, nem 100%, h van benne érett petesejt, és ha mindezek rendben vannak, akkor is csak a petesejtek kb. 60%-a termékenyül meg. Nem is beszélve arról, h 1 embrió visszahelyezésével majdnem feleannyi esélyed van, mint 2-3-mal. Nem akarnak feleslegesen kitenni a hercehurcának és a csalódásnak, és igazuk van :( Változtatni kell a stimulációs gyógyszereken, és akkor boiztos neked is sok tüsződ érik majd. Én a János kh-ba járok, és nekem 8-at tudta leszívni, pedig uh-on 21-et láttak. Szerintem az, h hány érik, személyfüggő és nem kórházfüggő, mindenki máshogy reagál a kezelésre. Neked úgy látszik, több hormon kell. Sok sikert!!
2009. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!