Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek szedjem tovább a...

Szerintetek szedjem tovább a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász ajánlotta a Femibiont, mert még csak készülődünk a babára. Nagyon sok zöldséget-gyümölcsöt eszem, naponta legalább háromszor. Teljes őrlésű gabonákat és sok fehérjét fogíasztok.

Ehhez képest négy hónap alatt öt kilót híztam, a 168 centimhez 60ról 65-re.

Szívem szerint hagynám a fenébe a vitamint, csak akkor kellett, mikor hetekig beteg voltam, de nem akarom, hogy nyitott gerinccel meg hasonló horrorokkal legyen gyerekem. Mit tegyek, csajok?


2011. jún. 16. 18:27
1 2
 11/12 sumergo ***** válasza:

ÉN a helyedben azt csinálnám,hogy a ciklusom közepétől enném 2 naponta, ha megjönne abbahagynám, ha kiderülne a babásság, akkor pedig naponta szedném tovább a 16. hétig, utána ismét 2 naponta. Így már a legelső napoktól rendelkezésre áll a megfelelő mennyiség. Azért írtam ezt, mert így tettem én is , a lombikos ciklusaimban mindig így szedtem, és most is szedem 2 naponta, pedig a rengeteg zöldség és gyümölcs nálam is megy, de a felesleges úgyis távozik, úgyhogy szedem.

19+4 hkm

2011. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én folsavat szedek, mert az természetes formában nem szívódik fel úgy, mint a mesterséges. Ez az egyetlen vitamin, amiből a mesterséges a jó és a legtöbb nőnél alacsony a szintje. Az előző terhességemnél is szedtem. Most még csak próbálkozunk, de 1 hónapja minden nap 2x3mg-ot beveszek. Kicsit talán növeli az étvágyat, de emlékeztetem magam, hogy ez csak a vitamin, valójában nem vagyok éhes, és ugyan annyit eszem, mint 1 hónappal ezelőtt, így nem hízom.
2011. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!