Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint szedjem?...

Melyik terhesvitamint szedjem? Elevit vagy gravida? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia én a Gravidát szedem. Nekem vhogy szimpatikusabb, mint az agyon reklámozott Elevit. Ez valamivel olcsóbb is (mármint a Gravida). Meg én úgy vagyok vele, hogy Béres termék, tehát szar nem lehet. És minden vitaminból Bérest szedek, tehát ez egyértelmű volt nálam.
2008. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én azthalottam hogy az elevittől therbe lehet esni ha valakiek az a baja hogy vitamin hiánya van és azért nemlesz babéja
2008. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
az elevitet szerintem ne szedd sokaktól hallottam hogy nagyon erös és egy bizonyos szint után már baj is lehet pl.:tul nagy lesz a baba!(2 nögyogyász mondta+ismerösök)amugy én probáltam ennek ellenére de nekem nem segitett még terhesség elött ,csak hogy könnyebben teherbe essek!nem jött be!bár én csak véleményt tudok mondani!
2008. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedem, és csak dicsérni tudom. Egészséges, jol fejlődött kisbabám van a pocimban, és még egy ultrahangon sem mondták, hogy nagyobb lenne az átlagosnál. Az egyik barátnőm az első terhességénél végig szedte az elevitet, valóban majdnem négy kg-s babája lett, a másodiknál éppen ezért semmit sem szedett, és az még nagyobb lett. Nézz esetleg rá a www.elevit.hu-ra. Az Elevitet Ceizer E. fejlesztette. A 100 db-os boboz kerül ( max. 1 tabl./nap) kb.: 5500-ba.
2008. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én elevitet szedek, 30 db 1950 ft
2008. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is az Elevit a jobb. De ha nem tudsz választani a kettő közül,akkor eleinte szedj inkább folsavat,mert az a legfontosabb most,ha babát vársz.

Gyógyszertárban ezt is lehet kapni,tablettában úgyanúgy,mint az Elevitet és a Gravidát.Viszont a vitaminokat pótolnod kéne sok gyümölccsel és zöldséggel.Aztán majd eldöntöd a késöbbiekben,hogy mit szeretnél szedni,mi lenne a legjobb.

Sok sikert a babaváráshoz! :)

2008. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En az elevittel kezdtem de elfogyott es kaptam ajandekba gravidat.Amiota a gravidat szedem nincs etvagyam.De mindenkepp visszaallol az elevithez..
2008. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a gravida mennyibe kerül?
2008. jún. 23. 11:54
 9/9 anonim válasza:

Szia,

Én teljesen Gravida párti vagyok. Hallottam már én is sok jó, meg rosszat is, de szerintem az, hogy ha valakinek hányingere vagy székrekedése van, lehet hogy sokkal inkább egyénfüggő, meg egyéb táplálkozás kérdése, mint az ilyen vitaminoké. De lehet, hogy tévedek.

2009. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!