Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhesvitamint...

Ha valaki terhesvitamint szed, az tényleg jót tesz annak aki babát szeretne? Mennyibe kerül? Receptköteles? Mennyi idővel kell szedni a próbálkozás előtt?

Figyelt kérdés
2008. jan. 12. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem terhesség előtt 3 hónappal. Ekkortól szokták javasolni. Ártani nem árt. Legalább feltölti a szervezetet azokkal a vitaminokkal, amelyekre majd a babának is szüksége lesz. 1990 ft.-ért veszem én az Elevitet.

20 hetes kismama

2008. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gravidát szedem. Olyan árban van mint az elevit. A teherbeesés előtt 3 hónappal ajánlják az elkezdését. Ártani nem árt, csak jó. A babának megad minden vitamint amit te nem tudsz bevinni a szervezetedbe.Nem receptköteles.
2008. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elég korán kezdeni. Vagyis nincs olyan hosszú idő ami ártana. Én a második babóm előtt 1,5 évig szedtem, mert a drága váratott magára, és nem akartam abbahagyni, mert mi van ha most sikerül????
2008. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el szedni az elevitet,+folsavat,és most vagyok 5hetes.Azt olvastam,h a folsav megakadályozza a vetélést,és a korai szülést.Én már csak ezért is szedem a folsavat,pedig van az elevitben is folsav,de szerintem ártani nem árt.
2008. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó amit az előttem szólók válaszoltak. Mert valóban tanácsos lehet előtte szedni, de azt az egyet nem értem... annyi mindenkinek sok-sok hónapot kell várnia egy babára, pedig próbálkoznak intenzíven. Én 13 hónapot vátram mire teherbe estem... eddig szedhettem volna azt a vitamint. De ezzt neked kell mérlegelned. Mert az is isigaz amit előttem mondtak.
2008. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!