Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye lehetetlen hogy terhes...

Ugye lehetetlen hogy terhes legyek!?

Figyelt kérdés
volt 1 srác aki nem is a barátom de ez mind1. a lényeg h rámmászott eléggé de nem feküdtünk le. (szinte biztosan). viszont lehet hogy ő elment de ebbben sem vagyok biztos. de hogyha végig volt rajtam ruha is szóval akkor leehetetlen ugye?17L. (ja és légyszi a kishülye meg hasonló megjegyzéseket hagyjátok...)
2011. máj. 28. 11:11
1 2 3
 21/26 sumergo ***** válasza:

ja, hogy ne izéljünk már, mert nem is ittál, csak be voltál tépve! Hát tényleg mennyivel jobb!!! Sztem fogalmad sincs, hogy mi történt tulképpen, és ez aggaszt.

Remélem nem vagy terhes, mert akkor az a pici mindenképp rosszul jár.

2011. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na megjött? Vagy még izgulsz?
2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy nem vagy terhes, ugyanis, ha ittas állapotban, BESZÍVVA megfogant egy baba, akkor szegény szinte biztos, hogy beteg lesz.

Csinálj tesztet!

És szégyelld magad, hogy egyből az abortusz, mint megoldás jut eszedbe. B@szni, meg füvezni volt eszed, de ilyenkor már bújnál ki a felelősség alól... Szánalmas vagy!

(Én is voltam 17 éves, de ennyire retardált "szinte biztos" nem!)

2011. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
már rég nincs itt...:D de igazatok van :(
2011. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
hát köszi a hozzászólásokat...egyébként meg nem vagyok terhes:D!..
2011. jún. 19. 00:02
 26/26 anonim ***** válasza:
jobb is..pár év múlva nagyon kiröhögöd majd magad..
2011. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!