Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye lehetetlen hogy terhes...

Ugye lehetetlen hogy terhes legyek!?

Figyelt kérdés
volt 1 srác aki nem is a barátom de ez mind1. a lényeg h rámmászott eléggé de nem feküdtünk le. (szinte biztosan). viszont lehet hogy ő elment de ebbben sem vagyok biztos. de hogyha végig volt rajtam ruha is szóval akkor leehetetlen ugye?17L. (ja és légyszi a kishülye meg hasonló megjegyzéseket hagyjátok...)
2011. máj. 28. 11:11
1 2 3
 1/26 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Csak szinte biztos, hogy nem feküdtetek le???


17 évesen kicsit több eszednek kellene lenni!


Akkor, hogy a te szavaiddal éljek "szinte biztos", hogy nem vagy terhes.

2011. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
tudom..azért szinte biztos csak mivel eléggé kész voltam (pia stb..)meg ő is.:/
2011. máj. 28. 11:19
 3/26 Tinker Bell ***** válasza:
Pfff... no comm.
2011. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát ha csak szinte biztos,hogy nem feküdtetek le akkor szinte biztos,hogy nem vagy terhes! De ha ennyire piás volt és kiesett az a részlet amikor talán lefeküdtetek,akkor lehetsz terhes! Ha elmarad a menstruációd csinálj tesztet,és legközelebb ne igyál ennyit!
2011. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a francba!!!!de reggel úgy keltem h van rajtam ruha...akkor lehetetelen!!!!???
2011. máj. 28. 11:42
 6/26 anonim ***** válasza:
És ha felöltöztél? Köztudott ha az ember annyira piás egész órák kieshetnek...
2011. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
De szerintem nem vagy terhes,lehet,hogy lefeküdtetek,lehet hogy elment... de sosem lehet tudni!
2011. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

huh.. jo és tegyük fel hogy mégis terhes vagyok. szülő nélkül is el lehet menni abortuszra 18 alatt??? ha arra kerülne sor...

(de egyébként meg nem ittam sokat inkább azt hiszem h be voltam tépve).

2011. máj. 28. 11:54
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem,szülői beleegyezés kell! De egész életedben együtt kell majd ezzel tudattal,hogy megölted a babádat! Legközelebb legyél okosabb,hogy ne kelljen aggódnod azon,hogy terhes vagy-e!
2011. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
mikor kell megjönnie?
2011. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!