Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye "lehetetlen", hogy...

Ugye "lehetetlen", hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, a barátommal kb. fél éve élünk nemi életet. Eddig minden rendben volt. Távkapcsolatban élünk, hetente találkozunk, amikor nálam alszik. Óvszerrel szoktunk védekezni. Az utolsó menstruációm teljesen normális volt. Az utolsó menszim óta, nem voltunk együtt (fáradtság, suli, stressz miatt). De most miért fordult meg a fejemben, hogy mi van ha...? Teljesen alaptalan igaz? Hiszen az utolsó menszim óta nem is voltunk együtt, és az utolsó normális volt teljesen. (Egyébként jövőhét csütörtökön kellene megjönnie.)


Előre is köszi!


2009. dec. 11. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

teljességgel lehetetlen.

nem tudom, miért fordult meg a fejedben, de ilyen idős koromban én is állandóan paráztam, hogy terhes vagyok.

nem vagy terhes, nyugi :))))

2009. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy van ahogy leírod, nem lehetsz elvileg terhes. Vegyél egy terhességi tesztet, Gabrielle 700 Ft körül van. Akkor megnyugszol, miért idegeskednél még egy hétig? :)
2009. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megvolt a mensid és ugyanolyan tünetek voltak mint mindig,pl.hasfájás akkor szerintem nem vagy terhes. Ne

idegesítsd ezzel magad,mert attól is késhet vagy ki is maradhat,bár azt írtad, jövö hétre várod.

2009. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy az utolsó vérzésed ellenére mégis terhes lennél, akkor már legalább 6-7 hetes terhes lennél. Az ilyen korú terheséget a legolcsóbb terhestesztis ki tudná mutatni már 2-3 hete. Azt javaslom, hogy a saját megnyugtatásodra vedd meg a legolcsóbb tesztet, amit a boltban találsz, és csináld meg.
2009. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!