Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye lehetetlen hogy terhes...

Ugye lehetetlen hogy terhes legyek!?

Figyelt kérdés
volt 1 srác aki nem is a barátom de ez mind1. a lényeg h rámmászott eléggé de nem feküdtünk le. (szinte biztosan). viszont lehet hogy ő elment de ebbben sem vagyok biztos. de hogyha végig volt rajtam ruha is szóval akkor leehetetlen ugye?17L. (ja és légyszi a kishülye meg hasonló megjegyzéseket hagyjátok...)
2011. máj. 28. 11:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
holnapután..
2011. máj. 28. 12:06
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Remélem késni fog, és izgulni fogsz miatta. De csak késsen, ne legyél babás, sajnálnám szegény párát, hogy benned fogant meg...
2011. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

17 évesen nem nagy probléma ha beb*szol,de az nagy probléma hogy ennyire!Tudnod kéne hogy van egy 72 órás tabletta,amit ha elmész a doktorbácsihoz kiír neked te szépen megveszed vmi 5-6000ért és bekapod én nincs pánik!

Fölösleges a fejmosás most már(az előző gyönyörű válaszra értem... ) de 17 évesen kicsit felelősségtudóbban kéne halál részegre innod magad!Pl fogamzásgátló vagy gumi vagy mit tudom én!Nem csak magaddal játszol hanem a baba életével is!Ja és a 72 órásra nem kell rászokni mert hatalmas hormonbomba a szervezetnek!

2011. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Úristen. Józan voltál egyáltalán mert nekem nem úgy tűnik. Tudod te hogy lesz a gyerek? Hát nem ruhán keresztül az biztos. Legközelebb inkább ne igyál. Ez ez nagyon buta kérdés.
2011. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
tudom. de mint már mondtam nem nagyon ittam hanem szívtunk de mind1 teljesen. a kérdés az volt hogy lehetek-e terhes...
2011. máj. 28. 14:15
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

ja és légyszi a kishülye meg hasonló megjegyzéseket hagyjátok...


Szerinted aki ilyen kérdést tesz fel, arra mit mondjon az ember? Jobban mondva nem is kérdéssel van a baj, henm azzal, amit csinálsz..


Gondolom kár megkérdezni, mert úgyis "csak lehet, de nem biztos": a ruhádon találtál foltokat? Mert ha igen, akkor elment ugyan, de nem beléd, vagyis rajtad volt a ruha.

Ha nincsenek foltok, akkor két eset van: vagy nem ment el, vagy elment, de mégiscsak beléd:(


Nem kéne megadat ennyire leamortizálni, de te tudod.

2011. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem nem mindegy mert csinálod magadnak felelőtlenül a bajt aztán meg parázol. De kell ez neked? Mégis minek csinálsz hülyeséget hogy utána meg legyen min idegeskedned? A szüleid egyáltalán tudják hogy miket művelsz? És ha egyszer nem lesz szerencséd és megerőszakolnak mert be vagy lőve akkor mi lesz? Miért akarod ilyen ostobaságokkal minden áron tönkre tenni magad? Ettől nem leszel menőbb és hosszú távon nagyon rosszul fogsz járni. Gondolkozz el ezen egy kicsit.
2011. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Úristen. hát te nem vagy komplett basszus. ha nem feküdtetek le akkor h a fenébe lehetnél terhes??????? értelmi fogyatékos vagy? vagy szellemi?
2011. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt a kérdést fel sem mertem volna tenni......1.:ha ruhában voltál hogy esnél teherbe???Nem olyan erősek ám a kis gec*k h átrágják maguk a ruhádon...pff..2.:Ha meg oyan részeg voltál hogy nem emléxel akkor igazán megérdemled hogy késsen és parázz.....csak a babára nézve mondom h remélem nem vagy terhes...hisz milyen anya lenne belőled....

Ennyi idősen kicsit érettebnek kellene lenned nem gondolod??

2011. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

figyeltetek!! nem is annyira bepiálva hanem beszívva!!

én erre csak annyit mondok hogy gratulálok, társadalmunk hasznos tagja vagy, remélem sok agysejted pusztult el!! ja és ne adja az isten hogy terhes legyél!!!szerintem.

2011. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!