Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállaljak kisbabát moletten?

Vállaljak kisbabát moletten?

Figyelt kérdés
176 cm/ 115 kg vagyok....a paramétereim is mutatják, sajnos elhízott vagyok. Nem voltam mindig ilyen, az elmúlt 5 évben ugrott rám vagy 25 kiló és sajnos csak a töredékétől sikerült megszabadulnom....Annyira vágyom már az anyaságra, hogy nem tudok másra koncentrálni, így sajnos a fogyira sem, viszont ekkora súlyfelesleggel nem merek nekivágni a babaprojektnek...pontosabban nem tudom, hogy merhetek-e nekivágni....Egészségi állapotom teljesen rendben van, de tagadhatatlan, hogy nem ez a "normális" teherbeesési súly....Adnátok tanácsot??????????
2011. máj. 23. 12:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt hasam terhesség elött,de közben hatalmas lett. A babáim egyébként 3 kiló felettiek voltak,most már 6 kiló körül vannak. Ja,és természetes szülésem volt.

Az egyetlen rossz,hogy amióta megszültem, hasam is maradt. Én most próbálok fogyózni,szeretnénk még kistesót is.

"ikres"

2011. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
idővel biztos megy majd lejjebb a pocid!Milyen az élet két kis törpével?
2011. máj. 23. 18:40
 23/29 anonim ***** válasza:

Én 178 centi és 105 kiló vagyok, és így is belevágunk a baba projektbe! Én is állandóan fogyózok, de mindig visszaszedem a kilókat, na meg nagyon szeretek jókat enni :)

Egy kicsit én is aggódom, de főleg azért, mert mindenhol a kismamaként is 60 kilós embereket látom, és mindenkitől azt hallom, hogy dicsekszik, hogy ő csak 5 meg 8 kilót szedett fel, és így is még csak 60 kiló.

De én is annyira vágyom az anyaságra, hogy próbálom ezeket a külső dolgokat félretenni és csak arra koncentrálni amit én szeretnék!

2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő, pontosan ugyanezt érzem én is. Annyira vágyom én is már a babácskára, hogy szinte felemészt már a hiánya...És akkor ti már élesben próbálkoztok? Nődoki nem húzta a száját?
2011. máj. 23. 18:51
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia!(ikres vagyok)

Köszi,csodás 2 babával,de biztosan csodás lenne eggyel is:)

Ne foglalkozz azzal,hogy mit mond más,az a lényeg,hogy te alkalmasnak érezd magad! Biztos van olyan doki aki bunkó módon fogná fel,de akkor addig kell menni,amíg nem találsz olyat aki normálisan viszonyul hozzád. Jelen esetben sztem ezért is fontos,hogy fogadott dokid legyen.

Írtad,hogy van nőgyógyászod,ő szted mit mondana? Igaz,nekem szerencsém volt,hogy elsőre belebotlottam (ajánlás útján) egy olyan orvosba,aki rögtön szimpi lett,de ez talán azt is mutatja,hogy nem olyan nehéz megtalálni a megfelelőt.

Látod,túlsúlyos nők is szülnek, nem kell,hogy elássák magukat a föld alá...Neked ne lenne jogod hozzá,csak azért mert többet nyomsz a normál testalkatúaknál? Sztem érzi egy nő,ha alkalmas rá. És ez nem testsúlytól függ.

Hajrá:) Lehet hogy jövő ilyenkor már a kezedben tarthatod és mosolyog rád!

2011. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja,megakartam kérdezni még,hogy hány éves vagy?
2011. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

szia!

16.32-es vagyok!

sajnos a szülés után rajtam maradt 10 kiló,amitől nem nagyon tudok megválni és lógós lett a hasam,pedig előtte nekem sem volt nagy a súlyom ellenére,de ha összejönne a tesója a szülés után megplasztikáztatnám a hasamat és a cicimet is mivel még mindig szopik 2 évesen(igaz most már elkezdtük a le választást)a szülés:császárral szültem mert toxémiás lettem,de a kórházban rajtam kívül voltak vékony toxémiások is!a 37.héten született 3400 gr és 50 cm!semmi baja azóta sem!egy igazi ördög fióka!a 3.napon haza engedtek minket mert jól voltunk!egyébként az hogy milyen gyorsan jött össze:úgy hagytam abba a gyógyszert hogy 1 évet akartunk várni hogy teljesen kiürüljön,na ebben az 1 évben egyáltalán nem jött meg mert 10 évig szedtem a gyógyszert és felborult a hormonszintem.ezt gyógyszerrel helyre hozták,1x megjött és utána már nem mert ott csücsült az angyalkám:)

2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tegnapi 18.46-os vagyok!

Igen,mi már élesben próbálkozunk,es aki tud róla,2baratunk bíztatnak is minket. egy kiskori ritka betegseg óta nem is nagyon tudok tartósan fogyni,de azért szoktam próbalkozni.de azért örülök hogy akkor kóros sovanysaggal akkupunktúrával kigyógyítottak!

A szűk környezetem emiatt sosem bántott a súlyom miatt,sőt ők ismernek és tudják hogy mennyire szeretnék nagy családot és mindig bíztatnak is.

Szerintem ne foglalkozz a többi emberrel,illetve csak olyanokkal vedd magad körbe,akik szeretnek,es bíztatni tudnak!

Ja és halkan megjegyzem,hogy az egyik ismerösöm 160cm/100kiloval most esett teherbe,egeszsegesek!

Es ahogy irtak,nagyon fontos a megfelelo doki!nekem volt olyan aki beszolt,minden orvosi elozmenyem tudata nelkul,hogy fogyni kene,meg husika vagyok!

Dokit valtottam,a mostaninak eszebe sem jutott a sulyom,sot mondta hogy drukkol a babahoz!

2011. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A csuda vigye el! Cenzúrázták a kommentemet, holott semmi durvát nem írtam benne. Köszönöm szépen csajok a sok kommentet! Amint kismami leszek, írok! Puszi mindenkinek!
2011. máj. 25. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!