Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek fájdalom - mitől...

Petefészek fájdalom - mitől lehet még?

Figyelt kérdés

PCO-s meddőség miatt laparoztak februárban, kiszedték a cisztáimat, a bal vezetékem el van dugulva. De a jobb oldalam elvileg működőképes lesz, szedek Merckformint is. De valamiért fáj, a jobb oldali csípőcsonttól kb 2-3 cmre, nem állandóan és nem is erősen. Tompa hosszan tartó érzés, mintha arra késztetne a testem, hogy masszírozzam ott. Nem vagyok biztos abban, hogy rosszat jelent, de nem tudok olyanról, hogy jót jelentene... Nem tudom mihez kötni, nem tudom mitől jön elő, mitől múlik el.


Szerintem:

NEM gyulladás, mert már beszedettek velem csomó antibiotikumot de nem múlt el, lázam sincs, nem is volt...

NEM ovulációs fájdalom, mert (még) nincs ovulációm PCO miatt, és nem is csak akkor jelentkezik, mensi közbe, után, előtt...

NEM menstruációs fájdalom, mert egész ciklus alatt jelentkezik...

Nem is felfázás.


Tapasztaltatok hasonlót? Mi bajom lehet? Ha mégsem a petefészkem fáj, akkor mi lehet még?


2011. máj. 14. 21:15
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Veséd?

Menj el a háziorvoshoz, és nézess vele vizeletet. Nekem is így fájt hónapokig, aztán begörcsölt úgy, hogy kórház lett a vége.

2011. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Akupunktőröm szerint a Merckformin miatt van bélfájdalom. Lehet, hogy tejsav acidózis lépett fel? Holnap elmegyek a háziorvosomhoz, hátha kiderül mi a helyzet.
2011. máj. 16. 11:53
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én nem hagyatkoznék egy vizsgálat nélküli diagnózisra. És még eddig nem hallottam senkitől, hogy ilyet okozott volna neki a merckformin. Én is szedem, de nekem egy kis hányingeren és némi hasmenésen kívül nem okozott gondot.

2011. máj. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az akupunktőrömnek igaza lett. Elkezdetem tényleg sok vízzel és legalább 1 alma mellé szedni a Merckforminomat. Azóta megszűnt a fájdalom. Eddig képes voltam akár víz nélkül bevenni... Még kezdő gyógyszer szedő vagyok, 1 szemet szedek naponta, először 1*500at, most 1*750et. Ez még messze van a terápiás adagtól, bízom benne, hogy nem lesz gond.
2011. máj. 20. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!