Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van pozitiv ovu-tesztem,...

Ha van pozitiv ovu-tesztem, van ovu-fájdalom is (petefészek, mell) látni hő szerint is, akkor biztos, hogy volt tüszőrepedés? Ezt honnan tudni biztosan?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovuteszt hő és fájdalom együtt - tuti biztos.
2010. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SZia.

Nem rémisztgetni akarlak de nem!

Nekem hő mutatta, volt ovufájdalom , teszt minden. Aztán elkezdtem járkálni uh-ra. Ahol egyértelműen látszott, hogy van ugyan peteérés a tüsző nőtt de nem repedt meg, hogy kiszabaduljon a petesejt. Tehát a legtutibb módszer, ha orvos uh-n követi. Sok sikert.

2010. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: és rendesen felment a görbéden a hőd??
2010. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdem, mert akkor megy fel a hő, ha a petesejt kiszabadult, ugye akkor elkezd termelődni a sárgatest hormon, és az okoz magasabb hőt. Ha nincs ilyen, nincs magasabb hő, ezt nekem tökéletesen mutatja a görbém.
2010. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Igen felment a hőm. Kinyomtattam a grafikonokat és avval mentem a dokihoz, direkt félidőben, hogy megnézze mizújs benn uh-val. PL.:

[link]


És sajna nem volt abban a hónapban peteérésem. Aztán volt olyan hogy érett tüszőm volt volt, hoy 2 db-is. Kaptam coragon tüsszőrepesztőt is 2x2 és nem repedt meg.


stb.stb.... kicsit hosszú a story :-)

szeptemberben megyünk a meddőségibe:-( 14 hónapnál járunk...Volt olyan hét hogy 3x voltam uh-n

Nagyon rendes lelki ismeretes dokim van, és SZTK-s.

Ha van kérdés írjatok:-)

2010. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm. Ez érdekes azért. De persze a kivétel erősíti a szabályt.....szerintem a te eseted elég ritka, mert a hőd azért nem volt ekkor az a görbe, amire azt mondtam volna, hogy rendben vagy, de kétségkívül magasabb volt a ciklus második felében, de csak épphogy. Nekem, amikor nincs tüszőrepedés a hőm nem is szokott felmenni.

Én mondjuk Avivázom, és maximálisan bízok benne, hogy rendbe hozott, nekem katasztrofális ciklusaim voltak, meg hőgörbéim, most úgy tűnik "rendes" görbéim vannak, amik mutatnak ovut.

Hát azért drukkolok, hogy rendben légy.

Na akkor kedves kérdező, ezt nem tudom, hogy rakod össze, de hát különbözünk.

2010. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.De szerintem,ha felmegy a hő,akkor ott kell lennie t.repedésnek.Az Avivát lehet kipróbálom...csak úgy
2010. aug. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!