Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor folyamatos...

Beágyazódáskor folyamatos petefészek fájdalom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer sem vettem észre semmit...csak a pozitiv tesztem volt egyszer csak. 13hónapos baba és 5hetes pocaklakó anyukája
2011. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmit a beágyazódások idején... 4 gyerekem is van. Lehet, hogy nem figyeltem minden apró jelre... :)
2011. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első terhességemnél a peteérést sem éreztem. most viszont igen:)

azóta folyamatosan fáj a bal petefészkem. hamarosan kiderül:)

2011. jún. 19. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a peteéréskor is görcsösen faj a petefészkem, és beagyazodaskor is. 4 terhességem volt eddig - kettő vetélés - és most is éreztem ebben a honapban. Ma halvany pozi lett a tesztem. Bízom benne, hogy most is babat jelzett a petefészek görcs a pé utan kb. 8-9 nappal :). Szorítok neked, hogy nalad is így legyen!!!
2011. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Halvány pozi már pozi:)

nekem kb:6-7 napja volt a peteérés. akkor másképp fájt,mint most. még a bugyi gumija is idegesít most, amikor hozzáér lent a hasamhoz.... június végén tesztelek:) remélem összejön! majd írj, amikor erősebb a 2 csíkod:) Drukkolok én is!!!! és Köszönöm a választ!!

Még egy valami, mindig nézem mikroszkóppal, napi 2x is. első terhességemnél,amikor mit sem sejtettem a pocaklakómról, érdekes dolgot tapasztaltam.

páfrányos is volt meg foltos is... nem tudtam mire vélni. most ugyan ez van. majd megírom mi volt:)

2011. jún. 19. 21:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Pozitív a tesztem:)
2011. júl. 1. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
21:21-es vagyok! GRATULALOK!!!! Igaz, mondtam én, hogy a női megérzés és érzés nem okoz csalodast! :)Boldog babavarast!
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:)

Nagyon szépen köszönöm!Hatalmasat csalódtam volna, ha megjön. ennyire nem csaphat be a testem?:)

2011. júl. 2. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet Kedves kérdező! Mikor született meg a baba?

Hogy hívják?

2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!