Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak ha semmi erőm...

Mit csináljak ha semmi erőm már tovább küzdeni? Nincs már erőm sem energiám annyira elvagyok keseredve-orvost is kéne már váltani mert ez semmit nem csinál velem

Figyelt kérdés

Azt hogy ennyire megvisel a baba ügy soha nem gondoltam volna!Szinte tönkre teszi az idegeimet!Folyton bőgnék!Mostmeg az anyosom állást akarnekem hogy menjek a bölcsibe dolgozni mert dsajna nincs állásom!Őt meg idegesiti hogy a fia dolgozik csak!De végülis betudjuk osztani amit a férjem keres!igazából senki sem tudja hogy babát szeretnénk . sőt beiratott de mondtam nem megyek oda!egyszerüen nembirom nézni most hogy másnak vannak szépséges babái!annyira rosz!2.5 éve probálkozunk orvosi segitséggel 1 éve!a dokim mindig norcolutot ad és clostit. annyit csinál hogy a clostit töbet ad!de haszbnál de a vékony mégnyálkahártyámet nemteszi rendbe!férjem vizsgálaton sem volt még!engem meg 1 éve nézett hormonilag akkor magas volt de már helyre ált azota sem nézte!


mondjátok ti hogy birjátok?van még reményeket!miota probálkoztok?


2009. márc. 7. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne keseregj! Minél előbb orvost kell váltanod, mert úgy látszik, csak egy helyben toporogtok. Gyors kivizsgálás kell a férjednek is (sperma) neked pedig újra hormon és átjárhatósági. Ez már túl sok idő, hogy ne történjen semmi!!

Ha tényleg annyira nagyon szeretnéd, akkor vedd kezedbe a dolgokat, keress fel minél előbb egy másik orvost, vagy egy meddőségit.

Szerintem, az csak jót tenne, ha valamit dolgoznál (ha nem akarsz, akkor nem a bölcsiben), mert legalább a figyelmedet elvonná a babáról, és így egy kicsit talán nem lennél stresszes! A stessz is nagymértékben befolyásolja a teherbeesést, ezért szerintem minél előbb foglald el magad, meglátod jobb lesz!

De ELSŐ AZ ORVOSVÁLTÁS, ÉS VEDD KEZDBE A DOLGOKAT, DE VÁRJ VELE!!!!!

2009. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi, azt akartam írni, hogy NE VÁRJ VELE! Sok sikert és kitartást!!
2009. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek másik orvost, ha ebben már nem bíztok és ha szeretnéd, hogy megnyugtatásként a férjed is elküldje vizsgálatra.

Tényleg egy kicsit próbálj valahogy lazítani. Az én dokim már az elején mondta, hogy nem szabad rágörcsöni. Együttlét előtt egy pohár finom bort javasolt lazítóként. Én elkezdtem itthon tornázni, utána sikerült teherbe esni. Persze a PÉ-t mindig figyeltük.

2009. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!én is szeretnék dolgozni menni de nincs másik hely hogy hová!meg vezetni tanulni sem ártana már!csak hogy a tanulshoz nincs igedzetem
2009. márc. 7. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ciklus problémáid vannak nézd meg a fenti linket. Nem állítom, hogy biztos ez a gondod, de kizárni sem lehet. A Closti eddig sem oldotta meg a problémáidat nagy valószínűséggel ezután sem fogja. Kérj beutalót endokrinológiára, a hormonális dolgoknak ők az igazi szakértői. A munka vagy/és tanulás nem csak a dolog anyagi vonzatát nézve lenne kedvezőbb, hanem azért mert hasznos dolog mással is foglalkozni. Jó dolog ha nem csak egyfele jár az ember agya. Én igazából azt sem tartom elviselhetetlen dolognak azt sem ha gyerekek között dolgozol. Nekem van óvónő ismerősöm aki miután elvesztette a gyerekét visszament a gyerekek közé dolgozni, vagy tanárnőként dolgozik, de sosem volt saját gyereke. A saját gyerek, más gyereke kérdés teljesen másképp csapódik le a mindennapokban.

2009. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
abbol gondolom hogy nincsen pcosom mert vékony vagyok . ha hizokse egyhelyre megy nem szörösödöm vagy ilyesmi
2009. márc. 7. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én óvodában dolgozom. Nekünk sem sikerül már több mint egy éve. Néha eszembe jut, hogy én itt más gyerekeivel foglalkozom és lehetnék az enyémekkel, de ez nem rendszeres. A gyerekek előtt úgysem lehet állandóan agyalnom ezen ott kell velük lenni testben és lélekben is 100%osan, nincs idő mással foglalkozni és egy percet sem lazsálni. Szerintem ez nagyon jó munka és persze egy kis gyakorlat is a későbbiekre:). Kezd el bátran! Sok sikert!
2009. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom meddőségi központot keres fel.Én is megfutottamezeket a köröket és sok évet így vesztettem el. Mai eszemmel röktön a medőségibe kezdtem volna. Nem tudom hol laksz de a budai meddőségi központ nagyon jó. Én is oda jártam, csak ajánlani tudom. Szerintem menj dolgozni mert ha esetleg beültetés lesz a vége az nagyon sokba van.
2009. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!