Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnék ugy teherbe,...

Hogyan eshetnék ugy teherbe, hogy a párom ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy csaljam meg stb. Elöre is köszönöm.
2011. ápr. 28. 12:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%

Off: nocsak,mennyien vagyunk itt. Érdekes,hogy ha egy ilyen kérdés kerül fel,rögtön több tucat válasz érkezik,amikor meg én teszem fel az egyébként teljesen normális,megválaszolható kérdésemet,amivel kapcsolatban legtöbbünknek van vagy lehet tapasztalata,akkor senki (vagy alig néhányan) veszi a fáradtságot,hogy válaszoljon....Miért? A "normális" kérdések már túl unalmasak?


Válasz a kérdezőnek:

A gyereknevelés és egyáltalán a terhesség,a felkészülés és minden ami ezzel jár nem sétagalopp. És ha ezt jól szeretnéd csinálni,akkor igen is meg kell beszélnetek.

Ilyen jó kapcsolatban miért nem ülsz le beszélni vele?

Ha pedig nem akarod szóbahozni a témát,mert akkor erőltetettnek tűnne az egész,de egyébként 100% biztosak vagytok abban,hogy jöhet a baba (MINDKETTEN),akkor ne beszéljetek róla,hanem SZERETKEZZETEK minél gyakrabban,és lehetőleg peteérés környékén aktívabban.Ja,és védekezés nélkül. Ennyi. Előbb utóbb sikerül,ha egészségesek vagytok.

2011. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
14%

Szia.

Menj el a nődokidhoz, és írass fel esemény utáni tablettát, így mondhatod a párodnak, hogy neki már nem kell védekeznie (megszakítással) hisz beveszed a bogyót és kész. Amit persze NEM veszel be, de ha ő látni akarja, akkor megmutatod neki, hogy Te igenis bevetted, mert hiányzik a gyógyszerből...


Amúgy pedig a kedves Kérdező nem lelki tanácsot kért! Nem azt kérdezte hogy : fair dolog ez? Választ vár a kérdésekre!

2011. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Hát ha akkor a szerelem, akkor én sem értem,hogy miért nem lehet ezt FELNŐTT ember módjára megbeszélni?

A gyerek két ember döntése kell,hogy legyen. Ha még nem érzi magát készen, ne erőltesd. Az egy dolog,hogy ő azt mondja, hogy nem gond, ha jön, de valamiért csak nem próbálkoztok élesben. Most az miért lesz jó,hogy ha terhes leszel és esetleg megijed és lelép!

Nem beszélve arról, hogy tényleg aljas dolog így felcsináltatni magad!

2011. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd abba a gyszer szedését arra hivatkozva,hogy régóta szeded és sok lesz már a bevitt hormon.(egyébként ez igaz is)

Kezdjetek el megszakítással,naptármódszerrel,vagy Pharmatex-el védekezni.

Így még neked is meglepetés lehet a baba.:)

2011. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ha nagy a szerelem ő is szeretne gyereket akkor mi a gond??? leültök és megbeszélitek, elmondod hogy szeretnél babát és hogy hagyjátok abba a védekezést. ha pedig azt mondja még nem szeretne akkor meg jobb ha vártok, minthogy belekényszeríted egy olyan helyzetbe amit még nem akar.
2011. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
48%
Na az ilyen nőnek nem kívánok gyerekáldást.Egy jó pszichológust annál inkább.
2011. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is utálom az ilyet,amelyik kérdésnél lehet gyűlölködni,oda rögtön odasereglenek,egy szimpla kérdésre meg alig érkezik egy két semmitmondó válasz..
2011. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Hogyan védekeztetek eddig?
2011. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Megszakítással. 1 éve. 26/f 20/l
2011. ápr. 28. 15:20
 30/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem értelek.

Én is sokkal hamarabb szerettem volna babát, de fel sem merült bennem, hogy átvágjam, és ne akkor kezdjük el, amikor ő szeretné. Kérlek Te se tedd ezt, inkább beszéld rá. Én nagyon örülök hogy így tettem. És babát várok tiszta lelkiismerettel.

2011. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!