Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy eshetnék könnyen teherbe?

Hogy eshetnék könnyen teherbe?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kistestvért de ne jön össze milyen tapasztalatotok van gyógyszer, tea,stb!
2010. máj. 10. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy az normális hogy 22 hónapja szültem egyszer sem védekeztünk és mégsem jött össze pedig azt monják hogy a második baba mindig könnyen összejön!
2010. máj. 10. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:

WWW.ciklus.hu

Segíthet abban, hogy követsd a ciklusodat, minden reggel felkelés előtt mérd meg a hődet, és jegyezd fel, ezen az oldalon. Nagyon jól vezethető. Aztán vehetsz ovu tesztet, keress rá a neten vannak nagyon olcsó, és jó ovutesztek.

Van egy jó másik oldal is, amit én sokat olvasgatok a cél érdekében. Az a teherbeesés.hu, sok okos dolgot találsz.:))

2010. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal nem apróztam el: ovutesztet használtam és hőmérőztem. Ezen kívül ittam gyógyteákat. Ciklus első felében málnalevelet, második felében palástfüvet. Sikerült!
2010. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hátrahajlo a méhed?az is neheziti!
2010. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok könnyű szex :D

De most komolyan ha már ennyi a pici lehet, hogy túlhajtod magad egy örökmozgó mellett könnyen előfordulhat. Az ember észre se veszi és mindenféle környezeti hatás szereptjátszhat benne. Azt javaslom menj el nőgyógyászhoz s ha testileg nincs kizáró tényező

lehet a mindenapi stressz. Lazíts s kicsit többet bízd a nagyiékra a babát. Hidd el nem vagy rosszabb szülő ha a kistesóprójekton dolgozol :D

2010. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Hátrahajló a méhem! Az első babára is két évet vártunk!

Rohanás az van most költöztünk a kislányom igazán tüzről pattant.

Életmódváltásra bizti szükségem van.

Sok helyen azt olvastam hogy a peteérést úgy is észrevehetem, hogy a hüvelyemből nyálkás váladék folyik nekem az a váladék nem a kiszámolt peteéréskor van hanem a menszeszem után pár nappal. Vagy ez nem is az.

Ovutesztet használtam de nem jött be.

2010. máj. 10. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha nem vagyok bántó megkérdezhetem milyen az a hátrahajló? Természetesen ha nem szeretnél vagy kellemetlen ne válaszolj csak érdeklődöm mert még nem hallottam róla. (utolsó vagyok)
2010. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!