Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen nem vényes gyógyszerrel...

Milyen nem vényes gyógyszerrel eshetnék teherbe? PCOs vagyok. Nektek mivel sikerült?

Figyelt kérdés
Szeretném ha karácsonyra sikerülne.2 éve próbálkozunk.cickateát próbáltam most sepia offcinalist szedek.
2010. nov. 28. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
aviva torna?
2010. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt még nem próbáltam, bár sokat hallottam róla...Mesélne róla valaki???Más egyéb öütletet is szívesen fogadok!!!
2010. nov. 28. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
miert nem mesz orvoshoz hogy irja fel a clostyt? szerintem csak idohuzas es mar olyan regota szeretnetek akkor meg kene surgetni egy kicsit a dolgokat!
2010. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátcserje kapszula nagyon bevált, normális ciklusaim lettek tőle.
2010. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, az lesz januáértól csak szerettem vona terméstes anyagoktól teherbe esni vagy spontán... a barátcserjét már próbáltam, be is állt a ciklusom, de más csodát nme tett:8 3 hónapig szedtem...
2010. nov. 28. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Multi Maca tabletta! Az Aloe-s cég árulja. Nekem ez (is) segített! Olvass utána! Természetes anyagból (valami gyökérből van) és rendezi a nemi dolgokat!
2010. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ovu teszt és Mastodynon csepp vált be!Drukkolok a sikerért!

7heteske

2010. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most a sepiával próbálkozok, utána szerintem orvoshoz megyek:(
2010. nov. 29. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
3 vetélés után (11 hetesen missed ab, és 2* 6 hetesen spontán vetélés) inszeminációval!! :(( De sikerült! Ma 1 hónapos a drágám!!! :)
2012. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!