Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnék ugy teherbe,...

Hogyan eshetnék ugy teherbe, hogy a párom ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy csaljam meg stb. Elöre is köszönöm.
2011. ápr. 28. 12:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
Ajjajj,most jönnek a válaszok,hogy hogy lehetsz ilyen szemét..
2011. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el, nagyon rossz ötlet!!!
2011. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Gyereket nem egyedül vállal az ember, hanem a párjával. Ha nem tud róla, akkor nyilván nem akar. Nem jó egyedülálló anyának lenni, hidd el.
2011. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy.

Maximum úgy, hogy elhagyod és teherbe esel mástól

2011. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%
Ugorj le egy vasúti hídról, amikor alatta megy a tehervonat...És előtte na szólj a párodnak...
2011. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem csodálkozom a válaszokon. Ez van. Nem normális dolog sutyiban teherbe esni. Remélem megtudja a terved. Én elhagynálak a helyében.
2011. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem szemétség. Hanem mind a ketten ugy vagyunk vele, hogyha esetleg besikeredik egy baba akkor megtartjuk. De én nagyon szeretnék egy babát. Csak nem tudom hogy hogy mondjam el neki. Meg ezt nem azért akkarom hogy magam mellett tartsam mert így is nagyon szeretjük egymást és semmi pénzért nem hagyna el engem, mert mindennél erősebb a szerelmünk.
2011. ápr. 28. 12:28
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Akkor én megpróbálok a kérdésre válaszolni és nem leírni az elveim és tanácsaim lévén az oldal azért van, hogy a kiírt kérdésekre válaszoljon, aki tud, vagy segítene. Védekeztek? Gyógyszert szedsz vagy gumival esetleg megszakítással védekeztek? Ha az első, akkor nyilván abba kell hagynod; a gumiról nem tudok mit írni, mi sosem használtuk. A megszakításnál pedig talán azzal tudnád növelni az esélyeid, ha peteéréskor vagytok együtt.
2011. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

Pontosan.... most jön hogy szemét.

Ez a kisebb baj, a nagyobb, hogy rettentő ostoba.

A teherbe esés egy dolog, de ép eszű férfinak fel fog tűnni időben, hogy terhes vagy, főleg ha nem akar gyereket.


Aztán meg sírhatsz, hogy milyen egy szemétláda lator, hogy otthagy egyedül egy kisgyerekkel, te meg felnevelheted a GYES-ből. Ezen elgondolkodtál már...???


Beszélj pár egyedülálló anyával, akinek a párja nem fizet gyerektartást, hogy mennyire jó ötlet ez.


Remélem, legalább óvszert használ. :)))

2011. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hol itt a gond?Szeretitek egymást,ő is szeretne babát,ülj le vele és mondd meg neki,hogy már nem akarsz várni!Ennyi.Miért rögtön a mellékvágány jut az eszedbe?
2011. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!