Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetnék ugy teherbe,...

Hogyan eshetnék ugy teherbe, hogy a párom ne tudjon róla?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy csaljam meg stb. Elöre is köszönöm.
2011. ápr. 28. 12:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Így már azért más, amit legutóbb írtál. De elvileg értelmes (?) felnőttek vagytok, miért nem ülsz le vele beszélni, ha ő is úgy van vele, ha besikerül az sem baj, akkor nyilván az ellen se lenne kifogása, ha tudatosan terveznétek. Kommunikáció!
2011. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%

Milyen mély szerelem az, ahol hazugságból születik gyerek??? :D

Nagy lehet a szerelem, főleg a részedről, ha ilyen ocsmány módon akarod apává tenni!

2011. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolo nem ismeri a párom. És elmehet melegebre nyaralni. Nem szemétségből mondom. de egyébként ő is szeretne gyereket. De mindegy. Látom rosszul fogalmaztam meg a kérdést. És ez alapján mindenki elitél.
2011. ápr. 28. 12:33
 14/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat az utolsó komment a 12:30-as válaszadónak szól.
2011. ápr. 28. 12:34
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is szeretne gyereket, akkor hol itt a gond? Szólsz neki, hogy gyereket szeretnél. Ennyi.
2011. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul fogalmaztad meg, csak az a baj, hogy nemcsak kérdést, hanem semmit nem vagy képes értelmesen megfogalmazni, biztos megfelelően fel tudnád nevelni azt a gyereket?
2011. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Igen feltudnám, mert a környezetemben lévő embereknek mindnek az a véleménye, hogy nagyon jó anya lennék. És Szeretem a gyerekeket. Nem utolsó sorban az anyagi háttér is megvan hozzá.
2011. ápr. 28. 12:37
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindezt mondd el szépen a párodnak, és ha ő is akarja, akkor már nem is kell úgy teherbe esned, hogy ő ne tudjon róla.

Csak őszintén!

2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%

Pfff... csatlakozom az utolsóhoz.

Akkora a szerelem, hogy nem mered neki elmondani, hogy gyereket akarsz, inkább sutyiban álnokoskodsz.

Aztán meg nem te lennél az első, akinek a fiúja elvileg szeretne babát, aztán mikor véletlenül sikerül, lelép.

Szánalmas.


Nekem a nagy szerelemről egész más a véleményem.

Mindkét gyerekem tervezett, mindketten akartuk.

Jelenleg NEM akarunk több gyereket, de úgy vagyunk vele, ha mégis jönni akar, nem vetetjük el. Remélem érted, mire gondolok.

Aki azt mondja, hogy ha véletlenül teherbe esel, akkor ne vetesd el, lehet, hogy nem akar még gyereket. Lehet, hogy az abortuszt ellenzi, és elvi okból nem lenne képes egy gyilkosságra.

De ez még nem jelenti azt, hogy ő is akarja, és ha tényleg akarná, te se a tudta nélkül szeretnél teherbe esni.


Hiába mosakszol, ennek már mindegy. Gondolkodj el azon, amilyen válaszokat kaptál.

2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem mit akarsz.

Konkréte nem próbálkoztok,de ha jön az sem baj...

Meglepetést szeretnél szerezni neki,mert az olyan romantikus lenne,mint a rózsaszín lányregényekben,vagy a szappanoperákban...:)))

Ezzel a gondolatmenettel csak az a baj,hogy ha már neked készülnöd kell rá (pl gyszert elfelejteni bevenni,vagy az óvszert elfelejteni feltenni)már olyan mintha becsapnád,átráznád,felültetnéd stb...

A meglepetésbaba akkor romantikus,ha mindkét félnek meglepetés a jövetele,és nagyon örülnek.

2011. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!