Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany hetes terhesen lehet...

Hany hetes terhesen lehet elvetetni a babat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval, aki az abortusz mellett dönt az nem tehet róla, hogy másnak nem lehet babája. De úgy bírom az ilyet, amikor bántják, meg okolják azt aki elveteti a babáját, holott valószínű, hogy azért veteti el az illető, mert nem tarthatja meg valamilyen okból, vagy éppen nem tudná felnevelni az anyagiak miatt. És biztos vagyok benne, hogy senki sem jókedvéből dönt az abortusz mellett, és aki a mellett dönt annak is elég nagy trauma ezt átélni.


Kedves Kérdező! A kérdésedre is válaszolok: 12 hetes korig lehet elvetetni.

2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előbb gondolkodjon, mielőtt cselekszik.
2011. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


negativ!

2011. ápr. 29. 16:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Ok!Akkor minden rendben nálad.

Köszi!

2011. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 csicsiim válasza:

szerintem senki se itélkezzen ha nem tudja hogy miért akarja elvetetni...van h nem lehet megtartani azért nem kéne ilyeneket írni..mert elég baja annak aki átélii szerintem...és az is igaz h ha valakinek nem lehet arról senki az ég világon nem tehet..van akinek sikerül van akinek nem...sajnos...

de az a joo h negativ lett...:)

2013. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!