Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Első próbálkozás...

Ez normális? Első próbálkozás után ennyire letörni?

Figyelt kérdés

Első éles hónapunk volt, valószínűleg nem sikerült! Nagyon-nagyon szomorú lettem, pedig tudom,hogy ez még "normális"! Legszívesebben már most dokihoz rohannék,hogy van-e baj, vizsgáljon meg stb.! Egyből beparáztam,hogy biztos baj van!

Ti is ennyire csalódottak voltatok az első hónap után? Megfordult a fejetekben,hogy gond lehet?


2011. ápr. 14. 07:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm! Igazad van, nem akarok én panaszkodni, csak most összejöttek nagyon a dolgaim, és valószínűleg ezért vagyok ennyire letörve, hogy na még ez is!

Tudom, hogy ez még piti idő, de nyilván mindenki reménykedik benne,hogy összejön! Én is! De most nem! Majd máskor!

2011. ápr. 14. 10:17
 12/14 anonim ***** válasza:

8:09-es voltam!


Köszi!

További szép napot!

2011. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia

Én is így voltam, mert úgy éreztem nekünk tutti elsőre sikerülni fog... pedig nem is adtunk sok esélyt nek, a ciklus közepe után döntöttünk úgy hogy belevágunk... mégis csalódtam.

Most a második hónap van, kb egyszer tudtunk együtt lenni, mert elkaptam valamit... de jeleket érzek, persze ma negatív teszt, pedig biztos voltam benne... egyébként holnapra nem várom.

Szóval letörni nem szabad, de átérzem amit írsz

2011. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor a páromnak mondtam, hogy részemről is rendben, ne védekezzünk tovább, 180 fokot változtam. Hirtelen nagyon el kezdtem akarni és biztos voltam benne, hogy az első hónapban össze is jön. Az egy hónap leforgása alatt mindent elolvastam, ami a teherbe eséssel kapcsolatos. Mindent és mindenkit hagyagoltam, majd amikor megjött a menstruációm, teljesen összetörtem. Azt éreztem, amit Te is, hogy biztosan gond van velem és nem is fog sikerülni, majd rájöttem hogy nem szabad így hozzállni. A baba jönni fog, ha itt lesz az ideje. Persze reménykedem minden hónap végén, de már nem olyan görcsösen. Sok sikert Neked! :-)
2011. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!