Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Első próbálkozás...

Ez normális? Első próbálkozás után ennyire letörni?

Figyelt kérdés

Első éles hónapunk volt, valószínűleg nem sikerült! Nagyon-nagyon szomorú lettem, pedig tudom,hogy ez még "normális"! Legszívesebben már most dokihoz rohannék,hogy van-e baj, vizsgáljon meg stb.! Egyből beparáztam,hogy biztos baj van!

Ti is ennyire csalódottak voltatok az első hónap után? Megfordult a fejetekben,hogy gond lehet?


2011. ápr. 14. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az első hónap után meg se fordult a fejemben, hiszen nagyon sok mindennek kell stimmelnie, hogy sikerüljön!

Az első baba 8 hónap után jött össze, a második 4 hónap után!

2011. ápr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj semmi probléma nem lehet csak nem mindig jön össze egyből.Én négy gyereket szültem.Az első kb 1 év után jött össze.A második egyból,a harmadik kb 4-5 hónap s a negyedik is 5 hónap volt.Tudom iszonytató sok időnek tűnik s én is minden hónapba szomorú s csalódott voltam.

Mikor a negyedik gyerkőcnél megnéztük hajnalba a tesztet nem is láttunk rajta semmit,meg már idegesek is voltunk visszafeküdtünk aludni s pár óra műlva mikor felébredtünk olyan furcsa halovány csík volt.S az a kis csík már 16 hónapos nagyfiú.Kitartást s minden jót kívánok!

Az orvos is csak 1 év után foglakozik ezekkel a dolgokkal!

2011. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg tudom is, csak.....! Annyira szomorú vagyok!

Gratula a sok gyermekhez!:)

2011. ápr. 14. 08:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne szomorodj el, ez nagyon fontos...én is igy voltam.Már azt gondoltam h nem jőtt össze, mert megjőtt a havim megminden, de aztán mégis csináltam egy tesztet és pozi volt.Nem hitem a tesztnek ezért elmentem dokihoz és arra már 5 hetes volt...és most 13,5 hónapos,ugyhogy nem szabad feladni.Drukolok nekedh össze jöjjön minél hamarabb.
2011. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Bár én érzem,hogy nincs baba!

Azért vagyok rosszul, mert pont én fogok ki egymás után, egy időntúli pozi és egy szellemcsíkos tesztet. Már kezdtem hinni a csodában,hogy elsőre mégis csak összejöhet, de most már úgy tűnik nem!

Miért vagyok ennyire szerencsétlen, hogy így járok. Nem lehetett volna csak simán egy negatív tesztem?:(

2011. ápr. 14. 08:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Megjött?azota teszteltél ismét?
2011. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja nem! De még csak 4-5 nap múlva kellene, de már elkezdődött a vizes folyás szerű, szóval tutira megfog!

Nem is ringatom magam abba,hogy igen!

2011. ápr. 14. 09:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Holnap csinálj még egy tesztet, ha ennyire bizonytalanul jött ki a másik kettő. És ne add fel így az elején, ha most nem is, a következő hónapban biztos sikerülni fog! :-)

2011. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát szerintem megvárom a hétfőt, max. akkor! Fölöslegesen nem akarom nézegetni a negatív teszteteket!:)

2011. ápr. 14. 09:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolj azokra, akik több hónapot, vagy évet várnak babára. Mindenféle procedúrán mennek át emiatt. Ne legyél önző, tudom, hogy rossz, de még nagyon sok időd van és tényleg sok mindennek passzolni kell hogy pont akkor foganjon meg. Türelem, türelem, türelem. Jah, egy év próba után kereshetsz fel szakembert.


Nekünk két év múlva lett lombik útján.

2011. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!