Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez az érzés, hogy...

Normális ez az érzés, hogy úgy érzem egy év próbálkozás után, hogy már sosem leszek terhes?

Figyelt kérdés
Szerintetek érhet majd meglepetés? Pesze minden hónapban reménykedek. pozitív megerősítést, példákat írjatok, légyszi!!!
2008. nov. 22. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is igy voltam mint te nagyon oda voltam hogy teherbe akarok esni sikerült is csak sajnos el vetéltem!én most azt akarom el érni hogy ne akarjam annyira!:-)bár nem tudom hogy hogyan!de állitolag ugy könnyeben össze jön!végülis mindig annak sikerül aki nem is tervezi!nem?
2008. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosod azt mondja minden rendben van veled, csak türelem, akkor higgyél neki.

Mi 2 évig vártunk, mire összejött. Volt olyan időszak, amikor már azt hittem, hogy a párommal van van a hiba. Sőt már heti-kétheti 1x-i szeretkezésre csökkentettük együttlétünket, hogy biztos érettek legyenek a spermák.

Sajnos én is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne akard annyira. Temetkezz a munkádba és a családodba. Sok sikert!

2008. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahol megerösiteni valahol meg épp hogy ellent tudok mondani a görcsös baba utáni vágyról!:)


A nagyfiamnál 1,5 évig próbálkoztunk!Voltunk orvosnál is!Odáig eljutottunk hogy velem minden rendben van!Nagyon akartuk!!!Aztán egyszer csak olyan anyagi helyzetben kerültünk hogy megbeszéltük hogy akkor most egy picikét várunk szüneteltetjük a babaprojektet!Következö hónapba meg már meg se jött!Születésnapomon tudtuk meg hogy babát várunk!Gondolom mondanom se kell hogy egy percig se fordult meg a fejünkben hogy ne tartsuk meg!

Azóta már a kisfiam lassan 7 éves lesz!:) (L)

Második történetem!

Még az elözönél is jobban akartam még egy babát!2 hetente vettem a teszteket!!!És láss csodát harmadik hónapra sikerült is!Azóta már lassan a kisebbik fiacskám is 3 éves!


Kitartást kivánok és sok boldogságot!!!


A.

2008. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jajj igen tudom az érzést nagyon rosz. Öröm reménykedni de félek is töle.Persze én amikor enmjön meg atol is mivan ha se baba se menzi de ha megjön meg bőgők. nemkönnyü de nekem a doki segitett
2008. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en egy idobe nagyon nagyon akartam babat! es mikor a legkevesbe gondoltam ra hogy na most en terhes lennek akkor voltam az:) nyugi kosd le magad massal tudom hogy nehez es probalj meg ne gorcsosen erre gondolni!sok sikert!
2008. nov. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld lekötni magad valamivel, találj valami új,érdekes hobbit! Voltatok mát orvosi kivizsgálásokon? Minden rendben volt mindkettőtökkel? MERt ha igen, akkor csak nyugalom és ne görcsöljetek! Legyen sok közös programotok a pároddal, foglaljátok le egymást!

2008. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kőzős program? Könyörögnöm kell, h legyen velem... Most is a másik gép elött ül. Lehet ez a baj félek nem jó apa lesz... Sírni tudnék....
2008. nov. 23. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok. Akkor nem vagy könnyű helyzetben. Próbáld meg valahogyan felhívni magadra a figylemélt, próbáld meg megint magadba bolondítani, próbáljatok olyanok lenni, mint a tizenévesek, legyetek újra szerelmesek. Nem ismerlek titeket, nem tudok ennél jobbakat mondani, de ha sikerül újra nagy érdeklődést mutatnotok egymás iránt, és ha sikerül a baba biztosan ő is nagyobb érdeklődést mutat majd mindkettőtök iránt. Érdekelni fogja mi van veled/veletek ,kivel épp mi történik. Neked kell az első lépéseket megtenned, hogy újra felkeltsd az érdeklődését irántad. De hidd el, ha sikerül és egymással lesztek elfoglalva, akkor sokkal könnyebben össze fog jönni a baba, és egy igazi szerelem gyereket kaptok majd!

Ha van kedved beszélgetni, írj privátban!

Minden jót!!!

2008. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!