Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy estetek teherbe, anélkül,...

Hogy estetek teherbe, anélkül, hogy akartátok volna? Milyen védekezési módszerrel?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék teherbe esni, de még direktbe nem, mert még várnám a megfelelő körülmény, de ha véletlen jönne nem bánnám.

Vannak valami praktikák? Hogy mit egyek mit igyak? Vagy hogy pl megszakítással vagy ilyesmi? Tehát valami olyan amivel egy kevés kis esély lenne rá, ha akar jön ha nem nem.


2011. márc. 31. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Te nagyon gyereket akarsz:) megszakitassal igen,
2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázd túl. Mi négy éve megszakítással védekezünk, hasonló helyzet, mint a tiéd, és még nem estem teherbe.
2011. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos igen, pedig tisztában vagyok vele, hogy nincs itt az ideje. 16évesen volt egy spontán vetélésem, azóta még több lett az anyai ösztönöm, és nagyon vágyok gyerekre.

Még várhatnék 1-3évet(anyagiak miatt), de ha összejönne olyan boldog lennék.

2011. márc. 31. 22:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát amúgy ebbe van valami, én is megszakítással voltam, és egyetlen egyszer estem teherbe. Ami a másik, hogy nem szeretnék soká gyereket, félek hogy a vetélés miatt nem lehetek már terhes, pedig nekem az élet legfontosabb dolga az anyaság.
2011. márc. 31. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
naptármódszerrel kiszámolva, hogy nincs esély rá (menzesz után azonnal, az elsö vérzesmentes napon)
2011. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is naptármódszerrel,vérzés előtt 4 nappal,kiderült késői peteérésem volt.
2011. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lassan 8 éve megszakításos módszerrel szeretkezünk.Bár én nem szeretnék gyereket,de ha mégis bejön akkor legyen...

De nem csinálok ezen kívül semmi különleges dolgot..

39/N

2011. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én óvszerhasználat mellett lettem terhes (úgy, hogy nem vagyok kezdő, már van 4 tervezett gyerekünk, és eddig mindig működött a fogamzásgátlás), de ez nagyon ritka. Ha akarsz egy kis esélyt adni, én is a naptármódszert vagy a megszakításos közösülést ajánlom. De valóban úgy van, hogy ha rágörcsölsz, és várod, akkor nagy valószínűséggel nem leszel terhes. Sokkal könnyebben esnek teherbe azok, akik éppen nem akarnak...
2011. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy nagyon vicces "praktikám" van. Párom kidobta a fogamzásgátlóm receptjét, így most 31 hetes terhes vagyok. :) Terveztük a babát, csak még nem most. Viszont most mi vagyunk a legboldogabbak a földön, hogy lassan érkezik a mi kis kukisunk. Egyébként megszakítással csúszott be a baba. Sok sikert (csak így halkan).
2011. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoptatás és spirál mellett lettem ketteskével terhes :) Anno a húgom is így született, a családban vannak még esemény utáni tablettás ikrek (!), de volt gumis-gyerek is. Egy spirálos babát pedig abortálni kellett :(
2011. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!