Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon izgatott vagyok, mert...

Nagyon izgatott vagyok, mert a párommal 2hónapja nem védekezünk, csak kiszállásos módszerrel, és már a múlt hónapban is kevés menzeszem volt, most meg még nem jött meg, csak 2 napig volt pecsételő vérzésem. Lehetek terhes? Jó lenne.

Figyelt kérdés
Ezen kívül semmilyen más tünetem nincs, esetleg néha hányinger, de az se reggel, hanem napközben.
2011. aug. 16. 09:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és sürün kell pisilnem, és nem hiszem hogy felfázás, mivel nem fáj meg stb.
2011. aug. 16. 09:27
 2/5 anonim ***** válasza:
:) mért nem tesztelsz már egyet :)? Írd meg ha teszteltél! ++++
2011. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még nem merek, félek a csalódástól..hogy negatív..
2011. aug. 16. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én és a párom már 3 éve nem védekezünk, csak kiszállásos módszerrel, sőt az előző párommal akivel 3 évig voltam vele is csak ilyen módszerrel és ezalatt a 6 év alatt nem lettem terhes (hozzáteszem nem is akartam/akarok még babát 23 vagyok, fogamzásgátlót nem akarok szedni, gumi kizárva, mert érzékeny vagyok rá, mással meg nem akartam bajlóni).Ezzel azt akarom mondani, hogy nagyon kicsi az esély arra hogy ilyen módon terhes legyél és már nem egyszer produkáltam ezeket a tüneteket, amik teljesen arra utaltak , hogy terhes vagyok. De nem. Ha tényleg babát szeretnének ne védekezzetek sehogy! Sok sikert hozzá :)
2011. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!