Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy hogy a...

Jártatok már úgy hogy a 60-nál kiszállós módszerrel teherbe estetek?

Figyelt kérdés

Most így védekezünk, de ha beesne a baba azt se bánnánk! Sorsa bíztuk! :)

Csak arra lennék kíváncsi mennyi az esélye ennek.


2011. jún. 18. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos igen. 17 éves voltam, egyszer nem volt óvszer egyikünknél sem, és úgy gondoltuk ebből az egy alkalomból nem lehet gond... Hát tévedtünk. Persze lehet, hogy pont olynakor fogantam meg, amikor használtunk óvszert, csak kilyukadt és nem vettük észre, vagy akármi, de mi arra az egy alkalomra fogtuk...
2011. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon kevés. Velem sosem fordult elő, pedig azért én is elég játszunk a tűzzel típus vagyok. Mondjuk én mindig tudom mikor van ovum és a párom sosem felejtett el kiszállni. A legtöbb baj ebből van egyébként, mert baromi nehéz a cél előtt megállni, nagyon sokaknak nem sikerül és akkor megvan a baj.
2011. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én magam vagyok az élő példa:)!!!
2011. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi sokszor csináltuk így és nem lettem terhes, de nem lett volna baj, ha az leszek. Most vagyok harmadszorra terhes ( egy elment), amúgy viszonylag könnyen esem teherbe, tehát két-három hónap alatt összejött eddig mindig.
2011. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

statistika szerint a pearl indexe a megszakításnak 30-35, vagyis ha 100 nőből ennyi esik teherbe, ha egy évig rendszeres nemi életet élnek így, vagyis átszámolva ha három évig megszakítással szeretkeztek, akkor számíthatsz rá, hogy teherbe esel ezalatt.

magam is alátámasztom ezt a statisztikát, másfél évig alkalmaztuk a megszakítást, mikor várandós lettem.

2011. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hónap után estem teherbe ettől a "módszertől".
2011. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nem lettem terhes így,pedig elég sokszor alkalmaztuk/alkalmazzuk ezt a férjemmel.11 éve vagyunk együtt,egy kislányunk van eddig(ő tervezett baba,az első komoly akcióból sikerült!).
2011. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit OFF, de megírná valaki mi ez a "60-nál kiszállós módszer"??

Sosem hallottam.

60 "lökés", aztán a pasi kiszáll, vagy mi??

2011. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

:D, persze és számolod a hatvan lökést:)!!!

Nem benned élvez el, hanem mikor érzi h 'baj' van kiveszi!

Csak az a baj ezzel h már az előcsepp is tartalmazhat ondósejteket, apukám ügyes volt, legalábbis azt hitte, de én még ügyesebb:D!!!

2011. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
"megszakításos védekezés"
2011. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!