Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megbocsátható ha...

Szerintetek megbocsátható ha egy párnak nem lehet közös babája és emiatt szétmennek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lombikkal próbálkoztatok már? Nem azt mondom,hogy két év nem sok, de van akinek 5 év alatt jön össze. Sőt olvastam itt olyat, akinek 8! Szóval én nem adnám fel, amíg tényleg az összes lehetőséget ki nem merítettük! De, ha nem lehetnek a férjemtől gyerekem, akkor örökbefogadnánk! Szeretjük egymást annyira,hogy nem szeretnénk egymás nélkül élni. Ha nem lehet saját, hát akkor lesz nem saját! A lényeg,hogy együtt neveljük fel!
2011. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Az utolsóval teljesen egyet értek!!!

Ne adjátok fel!!!

2011. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem rég óta próbálkozunk, de minden egyes alkalommal, amikor nem jön össze, azt mondja a párom, hogy hát kár, de majd a következőnél. Nem adja fel, ahogy én sem. Ha lesz babánk, tudom, hogy a világ legjobb apukájai közé sorolhatom majd, de azt is tudom, hogy ha netántán nem lehet majd közös babánk, megfogja a kezem és akkor is a szemembe fogja mondani hogy szeret!
2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi négy éve próbálkozunk egyenlőre sikertelenül!Páromnak van egy lánya aki egy "diszkóbaleset"eredménye és eleinte nagyon fájt,hogy másnak(csúnyán fogalmazok)tud gyereket csinálni nekem meg nem,aztán el kezdtük a vizsgálatokat amiket egyéb okok miatt félbe hagytunk és bíztunk a természetbe!Persze a természet nem segített így ismét jöhetnek a vizsgálatok!Férjemmel minden rendben én köv.héten megyek dokihoz.Nagyon sokat gondolkodtam azon mi segítene,hogyan lehetne kavarogtak bennem a dolgok a négy év alatt.Igen sajnos az is,hogy lehet jobb lenne külön!Most bánt engem is,hogy lehet velem van gond ezért nem élheti még át férjem az apaság örömét(miközben egyik haverjáéknál egy hónapja derült ki,hogy jön a baba hat év várakozás után)de biztos vagyok benne,hogy sikerülni fog nekünk is addíg meg együtt küzdünk a vizsgálatokkal és élvezzük egymás szerelmét minden téren mert ez az alap!!!!

Te nem egy tenyész mén vagy a párod sem egy csődör TI EGY PÁR VAGYTOK AKIK SZERETIK EGYMÁST ÉS EZ A LEGFONTOSABB!!!

Tudom hülye hasonlat volt de a kettőtök közti harmónia és szeretet fogja táplálni a közös babátok lelkét!Ez mindennél fontosabb és ha nincs meg akkor azért fogtok szét menni nem pedig a baba hiánya miatt!

Sok sikert kitartást és javaslom beszéljétek meg ki mit érez mert másképp nem megy!!!

2011. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Többet próbálkoztunk a babával ,mint ammennyi ideje együtt vagytok és fel sem merült e fejünkben, h szétmenjünk. Lehet, h valami nem jó a kapcsolattal, ha ilyen hamar felmerül ez a kérdés.
2011. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

2 év után még ne gondolkozz ilyenen!! Mi 3 évig próbálkoztunk sikertelenül, inszeminációk, lombik, minden volt már, amikor besokalltunk - nem az volt a probléma, hogy "egymástól" nem lehet gyerekünk, hanem a sok kezelés, hercehurca odavágott az idegeimnek stb.). Elváltak útjaink, de azért nem teljesen (folyamatosan találkozgatunk, szexeltünk). Pár hónap múlva újra együtt voltunk és azon a napon, amikor megbeszéltük, hogy hazaköltözik (és ezt meg is pecsételtük egy szexel :) ), teherbe estem. Teljesen spontán, még azt sem tudtam, hogy aznap van tüszőrepedésem. Sajnos még nincs happy end, mert sajnos pár hét múlva újra külön mentünk, a bébi növekszik a hasamban, egyenlőre nem tudom, hogy mi lesz velünk (mert ismét alakul valami), de ez a te kérdéseddel kapcsolatosan nem is lényeges.


Ami fontos: jól gondoljátok meg, hogy mit szeretnétek, ha elég erős a kapcsolatotok, akkor vágjatok bele a kezelésekbe, hidd el, nem lesz kérdéses, hogy végigcsinálja-e a vizsgálatokat és a többi ezzel járó dolgot. Ha pedig nem elég erős, akkor inkább most fejezzétek be a kapcsolatotokat, mert nagyon nehéz lesz feldolgozni az esetleges csalódásokat, egy-egy inszem vagy lombik után még nehezebb, mint most. Ráadásul, a saját példámból kiindulva, a végén már az sem számított, hogy összejött az évek óta várt csoda. Mert nekünk nem bírt többet a kapcsolatunk.


Beszéljetek róla minél többet, döntsétek el, hogy mi a fontosabb. A közös gyerek minden áron vagy ti ketten. (én, ha újra kezdhetném, nem akarnám minden áron a babát - ezt persze nem hangoztatom az ismerőseimnek, mert nem értenék meg, de sajnos nagyon fáj, hogy elveszítettem a férjemet, a közös életünket)

2011. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én maradi vagyok, így azt mondom: házasság esetén nem jöhet szóba a szakítás, "együttjárás" esetén határeset... De szerintem az, hogy szeretitek-e egymást, nem múlhat a babán. Ha igazán szeretitek egymást, akkor úgy is együtt maradtok, ha nem lehet gyerekektek. Ha nem 100%-osan, akkor könnyen éket verhet közétek ez a probléma.
2011. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 sumergo ***** válasza:

Nekünk 6. lombikra sikerült, nincs petevezetékem, ezért máshogy nem is lehetne. Minden egyebet is kivizsgáltak, nem találtak semmit, ami miatt a lombik ne sikerülne. A párom is egyre jobban viselte a hercehurcát, ha szeret, segíteni fog és melletted áll. Azért azt még leírom, hogy gyógynövényeket is bevetettünk az utolsó alkalomnál, ma vagyok 9 hkm. :-)

www.gyorgytea.hu, Babaváró tearendszer, mi ezt használtuk, bejött.

2011. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat.Tegnap leültem vele beszélgetni erről és azt mondta:legyen szó bármilyen kezelésről bármilyen hercehurcáról ő addig nem nyugszik ameddig közös babánk nem lesz.mindenben ott lesz mellettem.és ,hogy nagyon szeret.Nektek is köszönöm,hogy kicsit lelket öntöttetek belém:)
2011. ápr. 2. 08:40
 20/21 anonim ***** válasza:

Na látod!!! Fantasztikus párod van, ez a beszéd!!! Te meg ölöd magad gondolom hetek óta ezen...jó hogy beszéltetek, ez is felold 1-2 lelki gátat.

Hát akkor mindent bele, sok sikert, és kitartás, kívánom, hogy ne kelljen soká várnotok!


Minden jót!

2011. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!