Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható-e, ha. (tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható-e, ha. (tovább lent)?

Figyelt kérdés
... a párotok ittas állapotban olyat tenne veletek, amit jól tudjátok, hogy józanul nem tenne. (nem erőszakoskodás vagy megcsalás) Viszont a tettével nagyon megbánt, mert nem feltételeztél volna róla ilyet.
2011. aug. 10. 09:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholos befolyásoltság sose jó indok semmi rossz elkövetésére!
2011. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer kétszer megbocsátható, de azért még le kell ülni vele és elmondani, hogy ez nem volt szép tőle.
2011. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Akár feltételezem, akár nem, van, ami megbocsátható, van, ami nem. Ha csak meglepődök rajta, akkor elnézem neki. De nem tudom, hogy megcsaláson kívül van-e olyan, amit nem bocsátanék meg... ez egy érdekes kérdés... konkrétabbat nem mondasz?
2011. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Attól függ mit.
2011. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Emberek vagyunk, nem állatok. Szerintem senki nem kényszerítette, hogy olyan részegre igya magát, hogy ne tudja kontrollálni magát és ne tudjon felelősséget vállalni a tetteiért.


Persze tudni kéne, milyen súlyú tett volt, mert ha részegen véletlenül összetört egy poharat, annak nem hiszem, hogy nagy jelentőséget kell tulajdonítani. Ha szándékosan a kedvenc bögrédet vágta földhöz, vagy netán hozzád vágta, annál inkább.

2011. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát konkrétabban: visszaélt a bizalmammal. Már jó ideje megbeszéltünk egy bizonyos dolgot, hogy nem szeretném. Ő megértette, de most mégis megtette anélkül, hogy szólt volna róla és utána a szemembe hazudott, hogy véletlen volt. Én pedig mivel annyira azért nem vagyok hülye (én józan voltam szerencsére), mondtam neki, hogy nem tudom elhinni, hogy ez véletlen volt. Nagy nehezen bevallotta. Másnapra csak arra emlékezett, hogy sírtam miatta. Részletekre nem. De még akkor bocsánatot kért többször is. Csak annyira megbántott, hogy hirtelen úgy éreztem nem tudom megbocsátani. Mivel először fordult elő, megbocsátottam, de kissé csökkent a bizalmam iránta.
2011. aug. 10. 09:51
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem valami szexualitással kapcsolatos a dolog véletlenül ?
2011. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Eltaláltad.
2011. aug. 10. 09:55
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

20/F vagyok. 3 éve élek kapcsolatban de a barátnőm még nem áll készen rá. Én megértem és nem követelőzök. De amikor egy kicsit iszok felerősödik bennem egy érzés : ha szeret, akkor megteszi értem.....én vagyok a férfi, én kell irányítsak.....ha kívánok valamit, akkor adja meg.


Tehát részegen az elfojtott vágyak feltörnek és nem képes a pasi irányítani magát. Hagyja, hogy vezéreljék az érzései.


Szóval 100 %ig ő sem hibás, hisz azért, hogy neked a kedvedbe járjon a legnehezebb dolgot teszi. Csatát vív saját magával. Szóval adj egy csókot neki és közben beszéljétek meg a dolgot, majd lapozzatok.

2011. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ?
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!