Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható-e, ha. (tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható-e, ha. (tovább lent)?

Figyelt kérdés
... a párotok ittas állapotban olyat tenne veletek, amit jól tudjátok, hogy józanul nem tenne. (nem erőszakoskodás vagy megcsalás) Viszont a tettével nagyon megbánt, mert nem feltételeztél volna róla ilyet.
2011. aug. 10. 09:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve.
2011. aug. 10. 10:04
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy kicsit általánosan írtam arról ha egy pasi részeg.

2011. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol nem változtatja meg az ember viselkedését, csak a gátlásokat oldja...tehát erre a dologra józanul is vágyott, csak nem merte megtenni, és az alkohol feloldotta a gátlásait.

DE ilyen nincs, hogy amúgy nem tenné meg, és csak azért tette meg mert részeg volt...ez csak kifogás! Csak olyat teszel meg részegen amit józanul is megtennél...szerintem.

2011. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 B.angel ***** válasza:

Nézd, én nálad nem tudom mit jelent az erőszak. De nálam biztos azt, hogy, ha én valamit nem akarok és megteszik velem. Na az az erőszak!

Nem hinném, hogy megbocsátanám... bár sok mindentől függ. Hogy mennyi ideje vagyunk együtt, mennyire súlyos, amit tett, stb.

2011. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Azzal a feltétellel, hogy egy kortyot sem iszik többé.
2011. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit csinált, de ha köze van a szexhez és te nem akartad (és ha jól értem, korábban meg is mondtad, meg gondolom, akkor is tiltakoztál), akkor az ERŐSZAK. Kár szépíteni.

És nem mentség, hogy részeg volt.


Ki kell rúgni az ilyet, kutyából nem lesz szalonna. Ez az első eset volt, naívság azt hinni, hogy többet nem lesz ilyen.

2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 napietus ***** válasza:
dehogy megbocsátható. ha szépen megkér, és a jövőben legalább 3 km-es körben elkerül, a meggondolom, hogy esetleg mégse jelentsem fel.
2011. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Írhatnál valami konkrétumot, mert így féloldalasan, rébuszokban beszélve azt mondasz, amit akarsz. Mi az, hogy erőszakoskodott? Mit csinált? Így nem lehet tanácsot adni...
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az análszex a téma. Véletlenül benézett hátul.
2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
az oldal anonim. ha választ vársz, tegyél fel konkrét kérdést. különben a válasz sem lesz konkrét...
2011. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!