Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható-e, ha. (tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható-e, ha. (tovább lent)?

Figyelt kérdés
... a párotok ittas állapotban olyat tenne veletek, amit jól tudjátok, hogy józanul nem tenne. (nem erőszakoskodás vagy megcsalás) Viszont a tettével nagyon megbánt, mert nem feltételeztél volna róla ilyet.
2011. aug. 10. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha anál, vagy hasonló a téma, akkor sem mindegy, hogy bepróbálta kérdés nélkül, vagy rád akarta erőszakolni. NAGYON nem mindegy. Ha csak engedély nélkül próbálkozott, akkkor az egy nagy semmi, ha rosszul esett, akkor max balhézol egyet, ő bocsánatot kér, ennyi. Ha kérted, hogy hagyja abba, de nem tette, akkor meg lapátra vele. Konkrétum nélkül egyszerűen nem lehet mit mondani, arc és név nélkül nem értem, miért ne lehetne leírni feketén-fehéren az esetet.
2011. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Vagy amikor részeg ráeresztenék egy csődört had análozza meg. Végre kiélvezheti!
2011. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 'csak' rossz helyre ment el a barátja.
2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem magyarázat nélkül is az jutott eszembe,hogy esetleg az anált próbálta be ....

De ha csak a hagyományos szexet,akkor nem tudom.Én biztos megbocájtanék neki,ha csak szexelni akart 1év járás után...

2011. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Ariadne13 ***** válasza:
figyelj, nyugodtan lehetsz konkrétabb, így nem tudunk tanácsot adni. Velem úgy erőszakoskodott az akkori barátom 5 éve lassan, hogy a pasi józan volt (így kellett elveszítenem a szüzességem....hiába kérleltem, hogy ne tegye :S). Azóta se tudom magam túltenni rajta, főleg azon, hogy utána még vele voltam nagyon sokáig, mert azt mondogatta, ha elmondom valakinek vagy el merem hagyni, elmeséli minden haverjának, milyen csődör volt. Én akkor 16 évesen nem nagyon vettem észre, hogy ez nem az én szégyenem, hanem az övé. Amint erőt gyűjtöttem, léptem, de feljelenteni nem mertem. Most már nem is tudnám bizonyítani. Szóval legyél okos, és legalább te kérj segítséget.
2011. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!