Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megbocsátható ha...

Szerintetek megbocsátható ha egy párnak nem lehet közös babája és emiatt szétmennek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki bocsássa meg kinek,hogy ott hagyja a másikat?Ki miatt nem lehet baba?

Egyébként szerintem ha van megoldás(márpedig ma elég sok megoldás létezik)akkor megérné próbálkozni kicsit feltéve ha szeretik egymást...

Én biztosan nem hagynám ott a párom csak azért mert nem lehet babánk.

2011. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Te egy ilyen pár egyik tagja vagy?


Mert ezt a párnak kell látnia, hogy megbirkóznak-e ezzel, vagy sem. Szerintem ez egy ugyanolyan krízis, amiből számos van egy házasságban (/kapcsolatban), a kérdés mindig ugyanaz: közösen keressük-e a megoldást, vagy inkább kilépünk, mert úgy "egyszerűbb". Manapság az utóbbi a divat, én nem vagyok híve, de el tudom képzelni, hogy lehetnek olyan esetek, amikor tényleg nincs más megoldás.

2011. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szóval kicsit bővebben :az a helyzet ,hogy 2 éve vagyunk együtt és valahogy nem akar összejönni a baba,és már annyira kétségbe estem mert elvileg mindkettőnknél minden rendben van .de most megint megjött a menstruációm és láttam ahogy reggel rám nézett amikor közöltem vele ,h iszonyatosan bántja a dolog.tudtok tanácsot adni?teljesen kivagyok már ez miatt.és nem tudom hogy ha esetleg majd lombikra kerül a sor akkor vállalja-e rengeteg tortúrát.
2011. márc. 31. 13:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom és érzem ,hogy nagyon szeret,de valahogy mégis bennem van a félsz.Értitek?Annyira bánt,hogy nem tudom megajándékozni egy közös babával:(
2011. márc. 31. 14:00
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Ha mindent megtettek érte, és mégsem sikerül, akkor szerintem igen.

A gyerekvállalás létünk értelme, és senki nem várhatja el, hogy őérte lemondjon erről a csodálatos, és nagyon fontos dologról a másik fél.


Én eddig másképp gondolkoztam erről, de fél éves a babánk, és meg kell mondjam, hogy mostanában sokszor gondolok arra, hogy milyen sok időt elkótyavetyéltünk, és eddig mi a francot csináltam???

2011. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Görcsösen akarjátok, valószínűleg ezért nem jön össze, hiszen azt írtad, mindkettőtöknél rendben van minden. Össze fog jönni, hidd el, csak kicsit le kellene "kattanni" a ba témáról, és élni az életet, akkor együtt lenni, amikor jól esik, nem arra gondolni, hogy vajon most összejön-e. Nehéz, de általában akkor jön össze az ilyen pároknak, amikor nem is számítanak rá, mert már szinte teljesen lemondtak róla. Sok sikert és kitartást kívánok nektek, ne stresszeljetek, ez a legfontosabb, és hidd el, egyszer beköszönt az a gólya.
2011. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"baba témáról"

bocs az elírásért

2011. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

14.00 vagyok

Erre ne gondolj, hogy Te nem tudod megajándékozni, hisz mindketten rendben vagytok. Lehet nála van vmi...voltatok vmi vizsgálaton?

Jó lenne, ha tudnátok erről beszélgetni, mert az is lehet, hogy a nagy görcsölés miatt van...a bnőmék feladták, és köv. hónapban teherbe esett, pedig 3 évig próbáloztak előtte...

2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb, hogy ki tudjátok beszélni ezt a dolgot egymással. Ő is az érzéseit, és Te is a tiédet. Esetleg elmehettek párterápiára is, ha a "sima kibeszélés" nem visz előbbre. Itt az egymásra való neheztelésnek nincs helye.


Nem tudom biztat-e, de két év még nem annyira sok ebben a témában, bár (mivel nekem vannak gyerekeim), csak megközelítőleg tudom átérezni, sok barátom van hasonló cipőben.


Ismerek olyat, akinek 4,5 6,9 vagy 11 év után jött össze, ugyanilyen szituban. Küzdelmes, de ha szeretitek egymást, akkor nem lehetetlen!


Nekünk vannak gyerekeink, de a férjemmel úgy tartjuk, hogy a házasság célja maga a párkapcsolat, és nem a gyermeknemzés, utóbbi egy gyümölcse a kapcsolatnak, de nem maga az értelme.

Hiszen felnőnek, kirepülnek majd, és akkor is MI leszünk csak magunknak.

Ezért próbáljuk a kapcsolatunkat erősíteni és ápolni, hogy MI legyünk az elsők egymásnak, és ne a gyerekek, akiket természetesen rajongásig szeretünk és nevelünk.


Nagyon szorítok Nektek, hogy sikerüljön megtalálni a KAPCSOLAT értékeit, és mindaddig, amíg várakoznotok kell, tovább épülni kettesben!

2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"megint megjött a menstruációm és láttam ahogy reggel rám nézett amikor közöltem vele ,h iszonyatosan bántja a dolog"


Mi van ha miatta nem megy a dolog?Akkor is olyan képet vágna?

Ha több év próba után nem megy szerintem vizsgáltassátok ki magatokat alaposan.És ha kiderül mi az ok akkor rengeteg megoldás létezik...

Ne adjátok fel!!!Sok sikert és kitartást kívánok!!!

2011. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!