Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor hogy csináljátok?...

Ilyenkor hogy csináljátok? Hogy "csábítod" el?

Figyelt kérdés

Szóval babaproject van (de nem szeretem ezt a szót)! A szex jó, de sajnos mostanában (sok meló, fáradság mindkettőnk részéről), csak heti kétszer van. De nyilván ez most egy kicsit kevés.

Hogy "nyomulsz" a férjedre úgy,hogy ne érezzek tenyészcsődörnek magát, ill. ne gondolja,hogy ez most csak azért van? Mert szerintem egy normális férfi ezt gondolja, ha eddig csak heti kétszer volt szex, most meg mondjuk 2-3 naponta! Nálunk tényleg csak a fáradság az egyetlen ok, ami miatt mostanában ritkábban van!

Ki hogy csinálta? Mármint azokat kérdezem, akiknek kevésbé volt intenzív a szexuális élete, de nyilván a babához meg "kell"? Köszi


2011. márc. 28. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát valóbaj jobb így!:)

Reménykedem benne,hogy minél hamarabb össze is jön a bébink!

Nektek is nagyon sok sikert!:)

2011. márc. 28. 14:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Most beszéltem én is először a párommal, hogyan kéne együtt lennünk, mert mi meg túl sűrűn szeretkeztünk, és úgy néz ki hogy úgy is lesz most már, ahogyan én mondom. :) Nálunk ritkítani kell ovu előtt az együttléteket (vagy 4-5 nap szünetet terveztem el előtte), hogy gyűljenek a "katonák". Meg majd kiprbóbáljuk a 2 napi együttléteket is, ha így nem jönne össze. De így már sikerülnie kéne, ha eltalálom az ovumat!
2011. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!