Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor hogy csináljátok?...

Ilyenkor hogy csináljátok? Hogy "csábítod" el?

Figyelt kérdés

Szóval babaproject van (de nem szeretem ezt a szót)! A szex jó, de sajnos mostanában (sok meló, fáradság mindkettőnk részéről), csak heti kétszer van. De nyilván ez most egy kicsit kevés.

Hogy "nyomulsz" a férjedre úgy,hogy ne érezzek tenyészcsődörnek magát, ill. ne gondolja,hogy ez most csak azért van? Mert szerintem egy normális férfi ezt gondolja, ha eddig csak heti kétszer volt szex, most meg mondjuk 2-3 naponta! Nálunk tényleg csak a fáradság az egyetlen ok, ami miatt mostanában ritkábban van!

Ki hogy csinálta? Mármint azokat kérdezem, akiknek kevésbé volt intenzív a szexuális élete, de nyilván a babához meg "kell"? Köszi


2011. márc. 28. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk heti 1x volt de simán teherbe estem úgy hogy kb 4 hét alatt csak egyetlen egyszer voltunk együtt. pont olyan családi események voltak hogy rokonoknál aludtunk, majd egy tragédia jött, így 4 hét alatt egyszer voltunk 5 percre együtt. most féléves a babám.
2011. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen elkezdtem puszilgatni...és utána jött minden magától!Nálunk már más a szitu,mert nem akar jönni a kis csodánk 18 hónapja így akármilyen fáradtak vagyunk peteérés környékén minden másnap együtt vagyunk!
2011. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első: ti nagyon szerencsések vagytok! Gratula!

Második: sajnálom, ne tudd meg,hogy hogy rettegek én is ettől, hogy nem fog jönni! Bár igyekszem nyugtatni magam!

Csak nem akarom,hogy azt érezze, azért közeledem,mert középidő van! Nyilván nem hülye, felfogja,hogy miért van most kicsit sűrűbben, de valahogy mégis azt akarom,hogy ne nagyon érezze!:)

2011. márc. 28. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok!Tudom,hogy mit érzel Én is így voltam vele az elején,mint Te,de sajna nálunk megváltozott a szitu!
2011. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyanez a helyzet, baba miatt most mi is sűrűbben "csináljuk". Nekünk se jött spontán, ezért most hőmérőzés, ovu teszt.Párom fizikai munkát végez, úgyhogy eddig a szex nálunk is általában a hétvégére korlátozódott.. Én leültem a párommal és átbeszéltük a dolgot. Most már ő szokta kérdezni, hogy ma szexes vagy pihenős nap van? :) Nekem szerencsém van, párom is rettentően szeretne egy gyereket és azt mondta, hogy hajlandó a "programozott" házaséletre is. Persze, nincs olyan varázsa, mint a spontán szexnek, de nekünk a hosszú előjáték segít...
2011. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet,hogy én is megbeszélem inkább vele, hogy ez most egy ilyen "korszak"!

Ráadásul nem tudom mi van velem, de ma reggel szurkál a jobb petefészkem, pedig még csak a 10. napon vagyok. Már az is eszembe jutott,hogy mi van, ha most valamiért előbb van pé-m! Szóval ma valahogy rá kell vennem az akcióra, biztos, ami tuti!:)

2011. márc. 28. 10:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Maca Vibe-t kezdtünk szedni,eleinte a párom nem tudta,hogy a libidóra is hat. Hatott,és magától megsokszorozódott a légyottok száma!
2011. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell elcsábítanom a férjem, mert tudjuk, hogy 2-3 naponta szexelni "kell" a terhességhez, főleg, hogy már lassan 2 éve nem jön a baba. Hülyén hangzik a szitu, de ki kell hozni belőle a maximumot, és nem gyerekgyártásnak felfogni :)
2011. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát az egyenes utat választottam, megbeszéltem vele. Elmondtam neki,hogy nem akarom,hogy erőltetett legyen, de a babához meg "sajnos" ez kell.

Meglepődtem. Mondta,hogy természetesen tudja, és ő is rajta van az ügyön, úgyhogy teperjem csak le bármikor,amikor gondolom!:))) Ha két naponta, akkor kétnaponta!

2011. márc. 28. 14:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! 9:51es vagyok. Na látod, ez az igazi hozzáállás és már neked sem kell azon görcsölnöd, hogy mit szól hozzá! Én a férjemen azt vettem észre, hogy még tetszik is neki, hogy ennyire "nyomulok" :)Úgyhogy hajrá, kétnaponta akció és meglesz az a babóca!
2011. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!