Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azalia után mikor menstruáltat...

Azalia után mikor menstruáltatok először?

Figyelt kérdés
Azalia után mikor próbálkoztatok ismét a teherbeeséssel? Én több mint 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert és még nem jött meg. Az általános 3 hónapot terveztem kivárni a próbálkozás előtt, de nem tudom, addig lehetséges hogy nem is jön meg?
2011. márc. 4. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
15 hónapig szedtem az Azaliát, addig 3-szor jött meg, de összevissza. Most, hogy abbahagytam, kb. 1 hónapra rá megjött. Azóta nem volt, de még nem telt le a hónap. Nekem is azt mondta a nőgyógyász, hogy legalább 3 hónapot várjunk a babával. De most még várnánk vele.
2011. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Időközben ma reggelre megjött; 5 hét telt el a gyógyszer elhagyás óta, úgyhogy most várunk és majd ha minden rendben még 2 hónap és indul a próbálkozás! :)
2011. márc. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!