Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikor menstruáltat...

Edus83 kérdése:

Szülés után mikor menstruáltatok először? Lányom 7hós de én még nem mensizek. Szopizik még.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptatok még, nekem 11 hónapra jött meg először, azóta is rendszeres.
2010. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam elmúlt 11 hónapos, amikor azt mondta nem kell neki a cici, de már 5 hónapos korában nekem megjött, és azóta is rendszeres volt, jóval több vérmennyiséggel, mint azelőtt.
2010. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hete jött meg először. Akkor volt 8.5 hónapos a fiam.
2010. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én igazából nem várom,félek is tőle de furcsa,hogy nem jött meg ennyire régen:))
2010. szept. 6. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Babám 13 hónapos koráig szopizott!

A szopi elhagyása után 3 héttel jött meg az első menstruációm és, azóta is rendszeres!

Nagyon dúrva mensesre számítottam és, ahhoz képest fájdalom és bő vérzés mentes volt, és azóta is ilyen!

2010. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most 7hónapos a babám és 4és fél hónapos kora óta mensizek rendszeresen. Pedig még mindig szoptatok. Kb ugyanolyan a mensi, mint várandósság előtt volt.

De nem kell megijedned, teljesen normális, hogy még nem jött meg. Olyat is hallottam, hogy másfél évig nem volt mensi, és azt is normálisnak tartotta a doki.

2010. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem pl szülés után 1 hónapra rá meg is jött azt hittem visszajött a szülés utáni vérzés, de kiderült hogy ez bizony a menses, pedig abba a tudatba voltam hogy fél évig biztos nem lesz :)
2010. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont kilenc hónapos volt a fiam, amikor először megjött. Szerencsére nem utasította el a cicit, azóta is szépen szopik.

11hónapos.

2010. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!