Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápos babák anyukái ti mikor...

Tápos babák anyukái ti mikor menstruáltatok először? Sos!

Figyelt kérdés
Én kb 3 és fél hétig próbálkoztam a szoptatással de minden homeos szer, és praktika ellenére elment a tejem.Mikkora várhatom a menstruációm??Továbbá szülés után 6 héttel is biztonságos a szex ha nem szoptatok?(gondolok itt a méh állapotára ami gondolom akadályozná még a teherbe esést, vagy 6 hét után a méh akár felkészülhet az ujabb terhességre??
2010. febr. 24. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tápos csirkék?

Baba nem tápos!!!!

2010. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán terhes lehetsz.A szoptatás csak akkor véd,ha kizárólag az van és igény szerint.Nekem az abbahagyás utáni hónapban meg is jött.
2010. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a tápos babák kifejezésért csak gyorsan irtam mert a kislányommal foglalkoztam
2010. febr. 24. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes.Én 6 hónap múlva menstruáltam,és soha egy percet sem szoptattam sajnos.
2010. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nekünk sem jött össze a szoptatás, bár a kislányom igy is hogy nincs tejcsim cicin alszik el...ez megnyugtatás neki
2010. febr. 24. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Én igény szerint szoptatok, mégis két hónappal a szülés után megjött.

Terhes lehetsz attól, hogy szoptatsz, csak az esélye kissebb. Olyan mint a naptármódszer:)

2010. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

És ebben mi az S.O.S. ???

Ez nem életbevágó kérdés!!! Gondolom nem halsz bele, ha pár hétig nem jön meg...

2010. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első szülésem után 6 héttel menstruáltam,a másodiknál meg 8 hét után,nem tudtam szoptatni csak 2-3 hétig.

Terhes lehetsz,mert ugye a peteérés a mensi előtt 10-14 nappal következik be.

2010. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!