Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mennyi idő múlva menstruáltatok először? Főleg azok válasza érdekelne, akik szoptatás alatt gyógyszerrel védekeztek.

Figyelt kérdés
Én már lassan 2 hónapja nem szoptatok, még szedem a Cerazette-et, de a doki szerint szopi abbahagyása után 6 hét múlva meg kell jöjjön a menzesz. Ameddig nem jön meg, addit szedjem tovább a Cerazette-et. Na nekem sehol semmi, már váltanék rendes gyógyszerre, de ugye meg kell várni a menstruációt.
2010. aug. 25. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is cerazettet szedtem szoptatás alatt,10 hónapig. De mire megjött volna a menszeszem,már terhes voltam.

Az előző gyereknél a szoptatás vége után 4 héttel,a harmadik gyereknél még a szoptatás alatt (15 hó) megjött.

2010. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia én is cerazette-t szedtem és szoptatás abbahagyása után majdnem 2 hónappal jött meg.
2010. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Cerazette-t szedtem, pont addigra fogyott el, ahogy a tejem is elapadt teljesen, ennek már jó másfél hónapja, de a menzeszem még sehol. Kíváncsi vagyok, milyen tapasztalatokat írnak még neked.
2010. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Akkor te most már nem is szeded a Cerazette-et tovább?
2010. aug. 28. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szedem, mert csak szoptatás alatt nyújt védelmet. Vagyis nekem igy mondta a doki. Már nincs értelme ezt szedni, mert nyugodtan válthatsz másik gyóogyszerre, ami tényleg biztos! Nem tudom pontosan, de valamelyik hormont nem tartalmazza a Cerazette, de ez termelődik magától szoptatás alatt. Szóval, neked is ajánlom, hogy válts! Biztos, ami biztos. Ha esetleg mennél dokihoz, ird már meg, hogy mit mondott! Ja, és ha szopi abbahagyása után 6 héttel kelll a dokid szerint megjönni, attól még előtte nyugodtan lehet ovulációd félidőben. Nem?
2010. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!