Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsra lenne szükségem?

Tanácsra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy régóta keresek munkát egyszerűen nem találok, most adódott egy takarítói munka kórházban, ti vállalnátok? Hamarosan kezdjük a lombikot, és azon gondolkozom, hogy nem túl koszos munka ez, bacik stb. Őszintén ti vállalnátok? Ami mellette szól az talán annyi, hogy be lennék végre jelentve. MIt tennétek? Őszintén!
2011. febr. 23. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vállalnám!
2011. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem azért, de ki tudja hányadik sikerül.

Addig legalább be vagy jelentve, és nem mindegy hogy van-e plussz pénz (fizetésed) vagy nincs (és pl. nem kell TB-t fizetned). Gondolj bele menned kell majd egy csomó vérvételre, vizeletvizsgálatra nem kell külön fizetned értük, és az esetleges császárért sem.

Nem tudom mennyi munkaviszonyod van, de az sem árt, ha kapsz GYED-et.

Viszont, ahogy kiderül, hogy babát vársz, szerintem mondj fel, vagy menj táppénzre veszélyeztetett terhesként, mert a Domestos, hipó, egyéb takarítószerek ártanak a kicsinek. Ha lehet használj maszkot, gumikesztyűt, és gyakran moss kezet!

Kezdj el folsavat/terhesvitamint szedni!

Sok sikert a lombikhoz!

2011. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen elvállalnám,ha más lehetőségem nem adódna.A kórházban fel lehet venni védőruhát,megfelelő higiénés szabályok betartásával elkerülhető a fertőződés.(orr-száj maszk,gumikesztyű,köpeny)Én ápoló vagyok,sokféle nyavajával találkoztam a munkám során,mégsem lett problémám belőle a terhességem előtt-alatt.
2011. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!