Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy terhes vagyok-...

Nem tudom, hogy terhes vagyok-e? Lehetséges, vannak rá jeleim. Szükségem volna pár tanácsra! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy a holnapot még megvárom és utánna megyek orvoshoz(tesztet pénteken csináltam negatív eredménnyel)Az a bajom h emelő munkát is kell csinálnom és félek ha esetleg terhes vagyok nehogy baj legyen(volt már vetélésem 5 éve)Holnap de. kellene dolgoznom utánna már du.-n.Ti mit tennétek?Megvánártok a keddet?Előre is köszönöm a válaszokat!!!!
2009. márc. 8. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Holnap reggel tesztelj egyet, hátha már mutat valamit!!
2009. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 napja.Én vagyok a 4 napja késik kérdező.Tegnap volt barnafolyásom ami nagyon minimális volt,de ma már nincs semmi.A melleim oldalt fájnak de ennek nem tulajdonítok jelentőséget,mert máskor is fájt mensi előtt.Amúgy van olyan megakar jönni érzésem,de másfajta hasfájásokat is érzek.Ma már nincs nyitva olyan bolt ahol lenne teszt.Ugyhogy lehet hogy elszúrtam a dolgot.Köszönöm hogy válaszoltál.
2009. márc. 8. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor holnap már 5. napja hogy késni fog. Reggel ha felkelsz menj el venni tesztet, ha lehet kettőt. Egyet csinálj meg ha hazaértél, 5 nap késésnél már szerintem kimutatja nemcsak első pisiből. Aztán másnap reggeli elsőből újabb teszt. Drukkolok! Majd írd meg mi lett! Amúgy a tüneteid elég biztatóak:)
2009. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm a válaszokat majd akkor tesztelek!Elhatároztam hogy ha potitív tesztem lesz akkor kíírom nagybetűkkel a kérdésekhez és ott látni fogjátok.
2009. márc. 8. 16:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Régi kérdésemre a "befejező" válasz.

Igen babás "voltam" és vagyok is hála az égnek és 33 hetesek vagyunk.

Köszi mindenkinek!!!

2009. szept. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!