Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsra lenne szűkségem baba...

Tanácsra lenne szűkségem baba ügyben? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval 16 hónapja probálkozunk. Most értem el arra a pontra hogy elég..

Szóval 8 hónapja szedem a closty-t és a dufasztont. Decemberben volt egy korai vetélésem művi befejezés nélküli januárban egy vélt terhesség vagyis kémiai (teszt mutatta) Most mársius 4.én + teszt 7.én + teszt 12.én megemeltem magam és 13.ától erős vérzés. Elment azt mondtat doki hogy ő megmondta hogy első perctől fekvés( nem volt lehetőség rá) Szóval most kezdeném a 9.ik closty-s hónapot de már 3x1 kell szednem 2-10 ciklusnapig. Ezen kivül szednem kell merckformint 2x1 e-vitamint 1x2 folsavat 1x1 mg napi 250mg heti egyszer Vigantiol cseppek 5 ml.

Szóval besokaltam és azt mondta ma a férjemnek ha megjön a héten akkor abba hagyok mindent vagy is nem kezdem el a clostyt csak a teákat. meg a vitamint de azt is csökkentve tehát kevesebbet és elkezdek egy tisztitó kurát. Ja és egy gyógynővény készítményt a King of kingst. Szerintetek jól döntöttem ha tartok pár hónapot kb 3-6 hónapot.Ti mit tennétek folytatnátok vagy nem? Előre is köszi.


2010. ápr. 20. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Érzem hogy ez kikészít Téged...

Szerintem hagyd most ezt egy jó pár hónapig, menjetek el pihenni valahova, ne görcsölj ezen tovább, lehet, hogy pont ez a megoldás.

2010. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak félek hogy ha abba hagyom nem lesz erőm újra kezdeni. Nagyon szeretnék már a babát és elég volt már kétszer át élni de még a hónapban bizakodok mert azt mondta a doki hogy a vetélés utáni kőv hónapban nagyobb az esély a terhességre szóval most még van pár nap amugy volt egy halvány + vagy szellem csíkos még várok de nem érzem azt mint az előző két alkalommal. Nem tudom teljesen ki vagyok....
2010. ápr. 20. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

De miért szedsz ennyi gyógyszert? Clostit azért szeded, mert nincs peteérésed, vagy nem jó minőségű, volt közben hormonvizsgálatod is? és nézte a doki a tüszőérést? Merckformint miért szeded? Ezt inzulin rezisztenciára írják, vagy cukorbetegségre, mivel 2 -es tipusú diabétsz gyógyszer? A duphasont pedig talán sárgatest elégtelenségre adják? Nekem inzulin rezisztenciám volt, előtte a korábbi orvosom clostival tömött, úgy hogy nem volt rá szükségem ettől cisztám lett, majd elmenetem egy endokrinológus-szülész-nőgyógyászhoz, aki megállapította az inzulin reziszenciát (cukorterhelés, TSH nézés, vér és vizelet vizsgálat, plusz kórokozó szűrés) és erre írt csak merckformint és mivel nekem ez volt a bajom 1 hónap alatt segített. Ez a gyógyszeradag nekem úgy tünik mintha az orvosnak fogalma nem lenne mi a gond, és mindent egyszerre ad, hátha segít. Egyébként ha nem segített volna a merckformin nekem akkor 13 hónap próbálkozás után már az átjárhatósági jött volna a köv.ciklusban. A férjedet vizsgálták már? Hormonszintjét nézték?


27 hetes km

2010. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindent abbahagynék a helyedbe..adnék a szervezetemnek időt, hogy regenerálja magát a sok szemét gyógyszer után..anno így tettem,,,rengeteg hormonok, lombik ami nem sikerült..elegem lett kb úgy mint most neked...abbahagytam mindent..két hónap múlva pedig természetes úton mefogant a babánk, és egészséges gyönyörű kisfiút szültem..tehát adj egy esélyt magatoknak bogyók és idegeskedés mentesen..sok sikert...bízz és sikerülni fog
2010. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem adnám fel és sürgősen keresnék egy másik orvost, aki alaposan kivizsgál! A sok Closti elvékonyíthatja a méh nyálkahártyát, gondolom ennek az ellenpontozására szedetei az E vitamint. A Merckformint IR-re, pcos-ra adják, de diéta és mozgás nélkül semmit sem ér, sőt többet árthat mint használ. Ha beigazolódik, hogy pcos vagy akkor érdemes lenne felkeresni egy endokrinológust, mert a pco nem nőgyógyászati, hanem anyagcsere betegség! Kezeletlenül a cukorbetegség előszobája. Ajánlom figyelmedbe a pco-szindroma.hu-t!
2010. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a closty-t csak 2 x kellett szednem,hosszabb távon nem engedte az orvos.6 év próbálkozás után 1 spontán vetélés.Laporoszkópia,hormonvizsgálatok,párom kivizsgálása,heti 2x hüvely ultrahang....Ezek után most inszemináció.Tudom nagyon nehéz,de ha kikészülsz az mindenedre kihat.Fogadd meg az előttem írtak tanácsát és próbálj pihenni,kikapcsolódni egy kicsit.Pár hónapig csak akkor legyél a pároddal amikor jólesik,felejtsd el a termékeny napokat.Hidd el én is így csinálom,mert az ember előbb utóbb belefárad az egészbe.
2010. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom tökéletesen jól teszed ha szó szerint le...od az egész baba dolgot egy kis ideig és csak szeressétek egymást a pároddal.Se tea se vitaminok csak éljetek.Előbb-utóbb megtörténik a csoda és a szervezeted is kitisztul egy kicsit.
2010. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia

akkor most leírom neked az én történetem

már 4 éve szeretnénk babát túl vagyunk minden tortúrán és én is így voltam hogy minden hülyeséget "bocsi h így fogalmazok" beszedtem , megittam, és teljesen belebetegedtem h nem sikerül igaz nekem nem volt vetélésem csak egyszerűen nem jött. egyik nap a párommal összevesztem és abbahagytam mindent hőmérőzés írkálás tea ivás stb...egyszerűen nem tudtam úgy összebújni a párommal h ne arra gondoljak, hogy ugye most sikerül??? és ha megjött teljesen magam alatt voltam,

eldöntöttem hogy elééég volt azóta eltelt 1 év és már teljesen másképp látom a dolgokat

és két hét késés után tegnap megjött a mensim szóval...sokkal jobb érzés h nem fáj a tudat h megint becsapott az élet

csak annyit tudok tanácsolni h a nagyon akarás teljesen kikészíti az ember lelki állapotát és ez senkinek nem jó

2010. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy ennyien írtatok.

Szóval hogy mindenkinek tudjak válaszolni az elejéről kezdem. Szóval a Closty-t azért szedem mert a doki szerint elfeljetette a szervezetem mi a dolga (az antibébi tabitól.)majd a closty rendbe hozza címszóval a Merckformint azért kapom mert a closty cisztát okozhat és ezt megelőzvén nem vagyok cukros (de volt a családba és elővigyázatosság) E-vitamint a második vetélés után mondta hogy jó lenne szedni + a folsavat hogy ha legközelebb "ősszejön" akkor ne legyen gond. A magnézium azt régóta szedem ezen kivül is szedném a c-vitamint meg csak télen szedem. a Vigantol cseppet a méhnyálka hártyára gyakorolt hatása miatt hogy erősebb és befogadobb legyen. A teákat is a doki mondta mert azok mind gyulladás csőkkentőek és csak jót tesznek segítenek a closty-nak. A dokim endokrinologus a SOTE-n a volt nődokim küldött hozzá hogy ő nagyon jó vérvétel csak tavaj augusztusban volt hormon cukor azóta nem és nem tudom miért nem csinál(pedig sokat olvasom itt azt hogy 3. napi és 21. napi vérvétel) De uh-t minden alkalommal csinál mindig a ciklus 12 . napjához közeli rendelési napon (3 szor rendel egy héten 2x ráckevén 1 a Sotén én Ráckevére járok mert a Sotén nem lehet bejutni hozzá.)

Különben már azon is gondolkoztam hogy keresek egy másik dokit mert nekem ez messze van és nem is vagyok megelégedve de bennem van az is hogy mi lesz ha a másik rosszabb lesz. De majd meg látjuk.

A szex nálunk nem számolgatás alapján megy amikor meg kivánnjuk akkor van olyan hogy egy héten csak egyszer nem érdekel nem görcsölök rá de bennem van hogy kb mikor kell. Nem az bánt hogy nem akar jönni hanem az hogy jönne de elmegy és nem tudom miért.Körülöttem nagyon sok kismama van és nem értem hogy ők miben másak mint én. Lehet hogy ez a baj, a párom már erre is gondolt mert ő is így van vele hogy oda ahol nem feltétlen jó a körülmény nem várják oda jönn mi meg szeretettel várjuk és nem akar.

Bocsi hogy ilyen hosszura sikeredett.

2010. ápr. 21. 20:25
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja Kedves második

Szeretnélek meg kérni ha nem gond akkor meg írnád nekem privátban a doki nevét és elérhetőségét hát ha tudna fogadni engem. Előre is köszi.

2010. ápr. 21. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!