Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem Baba-mama klub ügyben?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a falunkban egy ilyen klubot összehozni ,mert elég sok kismama van, gyerkőccel is ,és egy két játék illetve program ötletre lenne szükségem!Előre is köszi
2010. okt. 20. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

a gyerekek nem játszanak együtt !!! ezzel számolni kell a kisebbek egymás mellet játszanak.


szervezz tematikus napokat v. technikákat egyik nap termések másik nap filc harmadik nap rajz és igy tovább


anyukáknak lehet berakni varrósarkot és tervezőasztalt régi burdákat hogy szabásmintákat másolhassanak és megvarrhassák amit szeretnének a kicsinek nagynak.


ez több befektetés de vonzaná az embereket.

2010. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk az októberi program ez:

1.-én: séta a tóhoz, kacsanéző

8,-án: gyermeki játszmák, egy kis gyermekpszichológia

15.-én: kötetlen beszélgetés, játék

22.-én: homeopátia a szelíd gyógymód, vendég:homeos orvos

25.-én: jön az őszi megfázások szezonja, vendég: helyi gyermekorvos


egy-két tipp még, amik eddig voltak:

-könyvajánló anyukákkal, kinek milyen könyv vált be

-szoptatási problémák, nehézségek

-receptcserék, hozzátáplálás, vendég: dietetikus

-mikulás party vendég: mikulás (bárki beöltözhet)

-zenés délután forró teával, játék (anyukák is

összedobhatnak játékokat)

-hogyan kezeljük a fogacskákat vendég: gyermekfogorvos

-karácsonyi díszek készítése

-hordozókendő előnyei

-rajzverseny (persze minden gyerek nyer:))

2010. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi falunk igen pici,4-5 baba-mama páros jön el hetente.Mi inkább beszélgetünk,mondókázunk.Játékot mindenki hoz,így megtanulnak nyitni egymás felé a lurkók.

Nem azt mondom,hogy így csináljátok,csak kérdés,mekkora lenne az érdeklődés.

2010. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én annak is örülök, ha semmi nincs, csak összejövünk, letesszük a játszószőnyeget és kiborítjuk a játékokat, a többi jön magától.

sokszor van valami program, volt hogy állatorvos jött-gyerekek és az állatok kategóriában. Volt, hogy hipp-es tanácsadó jött etetés ügyben. Megünnepeljük a mikulást, karácsonyt, húsvétot egy -egy programmal.

Volt babatorna, zenés-táncos "mulatság".

A legjobb, ha az ottani anyákat megkérdezed, hogy miről szeretnének hallani, miben szeretnének részt venni, és ahhoz csináltok programot.

Nyilván ez utánajárást , és szinte minden esetben anyagi ráfordítást igényel. De ebben önkormányzat is segíthet.

2010. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!Az önkormányzatnál erősen kampányolok:) a helyért ahol leszünk ,nem kell fizetnünk!Ez már egy segítség tőlük!
2010. okt. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!