Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket akarok! Terhes...

Gyereket akarok! Terhes akarok lenni!?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni, ki szeretne gyereket. Fiut vagy lanyt?
2011. febr. 10. 10:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
(jah és az 5. válaszoló voltam :)
2011. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Te meg nagyon fiatal vagy, tuti lesz gyereked. De en mar 35 vagyok!
2011. febr. 10. 14:26
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszolóm!

Hát igen. Te még tulajdonképpen ehhez nagyon fiatal vagy.

Ne is szedj semmit mert még sokat alakúlhatnak a dolgok.

Köszönöm hogy, írtál.

2011. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én meg csak annyit tudok mondani kitartás az első gyerekem előtt clostyt és norculotot szedtem(remélem jól emlékszem a nevére)2.5 honapom belül terhes lttem ez volt 10évvel ezelőtt lett egy szép fiam 21évesen utánna is felszedtem de már nem segített anyagilag meg nem engedthettem meg magamnak mást és jó a jóisten és vannak még csodák most temészetes uton segítség nélkül csak ugy 8 év tán 13 hetes terhes vagyok és nagyon boldog!!!
2011. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 hemanjajo ***** válasza:
kedves kérdező...én 33 éves vagyok,egy petefészkem van,és...szeretnék még babát...mivel az ujszülött kisfiam a tavaly hallt meg...nos...ha választhatnék..akkor talán kisfiam helyett kisfiut kérnék...de.....mivel már van 4 lányom..a kislánynak is nagyon-nagyon örülnék is nagyon örülnék...
2011. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én is nagyon szeretnék már. Mi már több mint 3 éve várunk rá, de nem meddőség miatt (bár gyanús, mert azért ennyi idő alatt bőven lett volna ideje becsúszni - de ezzel is ráérünk még foglalkozni), hanem mert sajnos mi sem tudtuk még a magunk számára sem megteremteni a kellő biztonságot, minden erőn felüli igyekezetünk ellenére. Idén 29 leszek.
2011. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak!

Olvastam leveled és szívem szerint azt mondanám keress fel egy meddőségi központot. Lehet egy apróságról van szó mint ahogy, nálunk is egy apróság miatt nem lett baba.

Valami hormon kevés volt a szervezetemben és enyi. Lett is baba villám gyorsan. Szóval javasolnám hogy, keress fel egy ilyen központot.

Az anyagiakról azt mondanám hogy, talán soha nem is tud az ember olyan körülményt teremteni ami teljesen ideális.

Ha csak a szülők segítslége vagy valamiolyan munkahely amivel százezreket lehet keresni.

Vszont vannak még olyan emberek akik segítenek ruhával kisággyal játékkal és ilyemivel ami kell.

6-hóig szinte csak cici van és utánna se kerül szerintem sokba. A gond az iskola meg az ilyemi.

Szerintem ezek kerülnek rengetegbe és viszont ha az ember erre vár akkor meg elkerüli a gyermekáldás.

Nekem 2 gyermekem van és most szeretném a 3-dikat.

Lehet össze is jött csak várnom kell a tesztelésig. vagy 8-10 napot. Na mindegy is ez. Remélem nembántottalak meg levelemmel. Maximálisan nem akartam.

És azt még el szereném mondani hogy, ha sikerül és babás leszel és nincsen elég ruci vagy cipő vagy játék vagy akár babaágy akkor nyugod szívvel keress meg és segítek mind azzal ami nekem van.

Nyugodtan. Szép napot neked és mindenkinek

2011. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó Válaszoló, nekem címezted a válaszodat :) Nem bántottál meg vele, dehogy, és ezeket mind én is végiggondoltam, de sajnos megbonyolítottuk az életünket azzal, hogy külföldre költöztünk. Így minden sokkal nehezebb. Sajnos nehéz anyagi körülmények alatt nem azt értem, hogy nem utaztunk még eleget, vagy hogy kaviár helyett csak párizsira jut, hanem sajnos jelen helyzetben olyan szinten vagyunk kiszolgáltatva másoknak, hogy nagyon könnyen ki tudják húzni a lábunk alól a talajt. Nem akarom a kérdést szétoffolni, úgyhogy csak nagy vonalakban: a munkahelyem jelenleg visszatartja a fizetésemet (ki tudja miért, és meddig, én tényleg minden követ megmozgatok ebben a lajhár országban, hogy minél előbb hozzájussak), és ez épp elég volt ahhoz, hogy az albérletet se tudjuk kifizetni ebben a hónapban, és kajára is kölcsön kellett kérnünk... Az elmúlt hónapokban ha nem is éltünk nagy lábon, de kijöttünk, és magunkra is jutott egy kicsi, de pont ennyit számít, ha valami közbejön... nekem fáj a legjobban a szívem, de erre az állapotra tényleg vétek lenne babát vállalni. Amíg komoly tartalékunk össze nem gyűlik valahogy, addig nem. Mert akkor lehet, nem fog gondot okozni, ha akár fél évig nem fizetnek ki (azért csak fizessenek), de most sajnos minden egyes "fillér" számít, és ha nincs, csak a környezetünk jóindulatára számíthatunk. Család, rokonok 3000 km-re tőlünk.

A meddőségi központ sajnos ugyanebből az okból egyelőre megoldhatatlan, itt ugyanis az otthoni árak többszörösét kéne fizetnünk, illetve még azért is fizetni kell, amiért otthon nem. Az egészségügy valami iszonyat drága.

Még nem vagyunk olyan régóta itt, úgyhogy csak remélni tudom, hogy az állapotok előbb-utóbb rendeződnek, és elmondhatom, hogy megérte. És hogy soha nem kell úgy éreznem, hogy kettévágtam az életemet ezzel a döntésemmel (bár valószínűleg otthon sem járnánk előrébb az életünkkel).

Azért köszönöm a kedvességed, és a tanácsaidat, majd amikor eljön az ideje, nem felejtem őket! :)

2011. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ó, és az utolsó mondatodat csak most olvastam (nagyon gyorsan belekezdtem az előző válaszomba). Nagyon-nagyon köszönöm, ez nagyon rendes tőled! :)
2011. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen és tényleg szívesen segítek azzal amim van.A leveled pedig teljes fokig megértem.

Viszont lehet ebben az országban se lehetett volna könyebben. Csak addig eljutni hogy, egy babához megalapozd azt a 3 évet amíg kiesik a fizetésed és oviba nem mehet a gyerek. Aztán meg a suli meg a többi. Szóval ez mind-mind írtó sok pénz és az is biztos hogy, más országokba sem könyebb. Nálunk is hogy, kisett a fizetésem és ráadásúl két gyerekkel rögtön 1,5 év korkülönbséggel minket is szörnyen megviselt és ráadásúl nem vagyunk vagyis voltunk még a gyerek elött se a gazdagok még csak közelében sem.

Szóval nagyon is értem miről beszélsz.

Ha úgy alakúl keress bátran.


A kedves kérdezőtől pedig sűrű elnézéseket kérek hogy, belerondítottam a kérdésébe.

Szóval ne haragudj és mindenkinek nagyonszép hétévégét kívánok.

2011. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!