Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket akarok! Terhes...

Gyereket akarok! Terhes akarok lenni!?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni, ki szeretne gyereket. Fiut vagy lanyt?
2011. febr. 10. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem mar van egy, de szeretnenk meg egyet. Sajnos, nem engedhetjuk meg meg magunknak, mert a ferjemnek nincs most allando munkaja.
2011. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék megint terhes lenni,már van egy 10 hónapos kisfiam DE mi sem engedhetjük meg most magunknak most anyagilag valamint kikell hevernünk a szülés utáni sírós,szoptatós,hasfájós,szexmentes időszakot:-)
2011. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy mi a módja a teherbeesésnek:) Hát csak rajta!

Nekem 4 gyerekem van, 2 fiú és 2 lány.

2011. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Van,fiú is,lány is!Szeretnénk még egyet,később lehet még egyet.De 4-nél többet nem.Ami lesz,az lesz.De talán kislányt!:-)Sok szép név van a tarsolyomban.:-)
2011. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék kisbabát!!!!! Már több mint 1 éve próbálkozunk.....nekem már teljesen mindegy, hogy fiú e vagy kislány csak sikerüljön már vééégrree! :)


Remélem ebben az évben mindenkinek teljesül a kívánsága!!!:)

2011. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!Nekem is mindegy volna csak már megfoganna!16 hónap után szerintem már mindegy csak egészséges legyen!!!
2011. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nekem is mindegy,csak legyek mar terhes!
2011. febr. 10. 11:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi is már másfél éve szeretnénk babát!Remélem,idén végre sikerül.
2011. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kedves 5-dik válaszoló!

Én egy év próbálkozás után a meddőségi centrumba mentem.

Kivizsgáltak teljesen. Valamiféle hormoneltérést találtak. Ez egy apróság. Kaptamrá bogyót. Talán ha egy hétig szedtem és a gyógyszer kiírástólszámított 6-hét elteltével kellett visszamenjek és átjárhatósági vizsgálatot készítenek. Neki is akartak fogni. De elötte csináltak egy ultrahangot és lám ott volt az első babám 5hetes terhes voltam. Érdemes elmenni. Aztán lehet kiderül egy apócska hiba van de az is elég ahhoz hogy, ne legyen baba. Mostmár 2 apróságom van. Most tervezem a 3-dikat. Amíg suliba nem megy addigigazából nem kerül sokba. Vannak bőven vsszamaradt holmik. Főleg hogy, egy lánykám van és egy fiúcskám. Na de biztos érted-értitek.

Szép napot mindenkinek

2011. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Köszönöm, hogy segítesz:) Én is voltam már meddőségi centrumban, fél év próbálkozás után. Alacsony progeszteron szintet állapítottak meg nálam, kaptam rá Clostyt, de valahogyan szeretném mellőzni ezeket a hormon bogyókat. (persze ha több év után sem sikerül és csak ez segíthet, akkor elkezdem szedni). Most a Premenst szedem már 2 hónapja, és sok pozitívot tudok róla elmondani:) Remélem a baba is hamarosan összejön!!! Nem akarjuk görcsösen, hiszem még "csak" 23 éves vagyok, de nem bánnánk ha már jönne:)))

Gratulálok a babához! Sok boldogságot kívánok:)

2011. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!