Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki ilyen terhessé...

Használt valaki ilyen terhességi tesztet? Én még nem is láttam ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jé! De ha +, akkor úgy is elmész a dokihoz. És rohadt drága!


Én ilyet használtam:

[link]


Az ára a 24-ed része!!! És tökéletes :)


15 hkm

2011. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen! Tavaly ilyennel teszteltem! Kimutatta, hogy 2-3 hetes terhes vagyok! :-) 24h.ig láthato az eredmény! 12euro volt, azt hiszem!

Fél álomba csináltam meg. Kiabŕltam apának, hogy ez most mit jelent, erre vissza kiabál nagy komolyan, hogy 2-3 gyerek! Egyböl kinyilt a csipám! :-))))

Ja, mi Francio.ban élünk.

Amugy itt nem nagy választék van tesztekböl, speciel én ezen kivül még egy fajtát láttam, legalább is ezen a részen!

Azt nem tudom, mikor mutatta ki, hányadik dpo.n, mert épp meg volt zavarodva a ciklusom.

2011. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én meg nem is tudtam, hogy ilyen sok féle terhességi teszt létezik, meg erősségek, ilyesmi, itt az oldalon olvasgattam erről. Én mindig bementem a gyógyszertárba, és kértem egy tesztet, általában kettő közül lehetett választani, mindig az olcsóbbat kértem. :o) Olyan 800Ft-ra emlékszem, de a legutóbbinak már két éve.

Igaz, én összesen háromszor teszteltem eddig, kétszer, amikor már tudtam, hogy babát várok, és egyszer, amikor meg késett 4 napot, és kissé furcsállottam ezt.


Én azon lepődök meg leginkább, hogy itt sok kismama halálra teszteli magát, pozitív után is még csinál öt másikat, hát ahhoz tényleg drága ez a teszt. :o)


Érdemes rákeresned kedves kérdező a "Clearblue" szóra itt az oldalon, mert szerintem sokan szidják...

2011. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok híve h most megcsinálok xdb tesztet egymás után, max ha az első nem egyértelmű :) Én csak akkor tesztelnék, ha már késik is vagy barnázás van esetleg!De azokat is megértem, akik már nagyon régóta próbálkoznak és azért tesztelnek annyit!
2011. febr. 9. 14:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor én még a nagy tesztelős korszakomat éltem (októberben), bementem a patikába, és rákérdeztem erre a tesztre, bizony a patikus közölte, hogy ő szívesen ad nekem ilyet, de nem ajánlja, mert nem szokott működni, és többen vitték már vissza, inkább vegyem a hagyományosat. Vettem egy medi-labot (dupla csomagban 800 ft volt), meg a clearblue-nak a nem digitális verzióját. Jelentem medi-lap 12. dpo-n pozitív lett, clearblue 13. dpo-n negatív(holott az van rá írva, hogy a mentruáció előtt 4 nappal már mutatja!!!)...most 20+4 hetes a pocaklakóm, szóval nekem ennyit a drága tesztekről, jó kis pénzkidobás volt...

2011. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!