Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A laborokban használt terhessé...

A laborokban használt terhességi tesztek milyen erősségűek lehetnek?

Figyelt kérdés
van valaki aki ilyesmi helyen dolgozik és tudja esetleg? Ilyet kaptam jó párat, de nem ismerem őket.
2011. jan. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csináltak, az 25-ös volt.
2011. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, de sajnos nehéz hozzájuk jutni. Sok sikert!
2011. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

nekem anyum laboros, tőle kapom, de nem ő foglalkozik konkrétan vele, így ő sem tudta megmondani pontosan.

2011. jan. 26. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 10-es,olyan,mint a one step.
2011. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan nem tudom milyen erősségűek, de nekem tavaly egy szerdai napon csináltak egyet, ami negatív lett (az otthoniak pozitívak voltak), pénteken a véremből vett bHCG 129 volt...szóval nekem nem jött be a laboros teszt, de lehet, hogy máshol másmilyet csinálnak (én az Örs vezér téri SZTK-ban voltam).
2011. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!

valószínüleg tényleg 10-es, mert ma megcsináltam az elsőt, nagyon-nagyon halványan, de pozitív. még 1 hét van a mensiig, de úgy érzem nem fog megjönni. minden esetre 3 naponta csinálok egyet, úgyis van bőven.

köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!