Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a One step...

Mi a véleményetek a One step terhességi tesztről? Ki használt ilyet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem jó. bár sajnálom h én még sosem eszteltem pozitivet de , rossz vagy értékelhetetlen sosem volt még. miét kérded?
2010. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy holnap reggeli teszt van tervben és gondoltam előtte megkérdezem a véleményeteket.
2010. júl. 5. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon remélem h az enyémet e hóban pár nap mulva ellőhetem 2 csíkkal:)

és neked is ezt kívánom.

irdd meg lécci miujság jó?

2010. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 2 nappal a kimaradt mensi után kimutatta reggeli vizeletből. Drukkolok!
2010. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be. A lily teszt ami elvileg 25-ös már mutatta mikor ez a teszt még negatív lett. Sőt a clearblue és One Minute teszt is pozitív lett délután, csak ez az egy nem. Lehet én fogtam ki egy rossz tesztet. Ha biztosat akarsz akkor várd meg hogy pár napot késsen (ha még nem késik).

Drukkolok nagyon! Majd írd meg mi lett!!!

2010. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jo volt. Amikor nem volt semmi akkor egyertelmu negativ volt, amikor meg babas lettem akkor a nemvart elott 4 nappal pozitivat teszteltem. Sosem csapott be.


Mi lett az eredmeny? Teszteltel?

2010. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negatív lett ettől függetlenül már késik 3 napot pedig sose szokott mindig pontosan a 28. napon megjön. Nem értem.
2010. júl. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!