Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki ilyen terhessé...

Használt valaki ilyen terhességi tesztet? Én még nem is láttam ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használj olcsóbb egyszerűbb tesztet, azok is megbízhatóak. Nekem még a Tescos 320 forintos is kimutatta a babát.
2011. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amit én vettem nem tudom már pontosan mi volt a neve, de arra is azt írták, hogy digitális, könnyen leolvasható, mert nem csíkokat mutat, hanem pozitív vagy negatív jelet, és már a mensi előtt 4 nappal kimutatja. Meg is vettem, de nem is olyan volt, mint a dobozán. Nem digitális, és ez is csak vonalakat mutatott. Szerintem jó az egyszerű is.
2011. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.....?
2011. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En becsben vettem hasonlot(13 euro), azon nemetul kiirta hogy terhes, azt nem irta ki hogy hany hetes terhes,de hallottam mar hogy ilyen is van. Nekem tetszenek e fajta terhessegi tesztek de sajnos tenyleg eleg dragak, igaz eleg biztonsagosak is.
2011. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó persze értem én h van olcsóbb is, csak ezen most megakadt a szemem, mert még nem láttam ilyet :)
2011. febr. 5. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyszer használhatók vagy többször? Lehet hülye kérdés ,de még én sem láttam illetve hallottam ilyet?
2011. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer hasznalhato.
2011. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg drága ! Főleg ha "Ő" sem tévedhetetlen!?
2011. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó lehet.Hány meg hány olyan helyzet van,hogy nem tudja az illető eldönteni,hogy az most szellemcsík vagy terhességi csík,vagy mi..?Sokan több napig beleélik magukat egy halovány csíkocskába,közben meg sehol semmi.Ez meg fehéren-feketén,egyszerűen leírja hogy mi a helyzet.No persze,ennek meg is kell fizetni az árát,de aki megteheti,tegye!
2011. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én már láttam ez régebben is....

az ára kicsit húzós egy teszthez képest, de aki megveheti az meg is veszi :)


2 kisfiú anyuja

2011. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!