Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debreceni Kaáliban milyen...

Debreceni Kaáliban milyen körülmények között kell a férfinak spermát adni?

Figyelt kérdés
Azért normális, vagy nagyon gáz? Mi is bemehetünk velük?
2011. jan. 27. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy helység, ott szexlapok, én bemehettem vele:)de én nem akartam, így egyedül oldotta meg.
2011. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már voltunk egy párszor, de én sosem láttam még.. hol van? A hosszú folyosón, vagy máshol?
2011. jan. 27. 09:21
 3/3 anonim válasza:

A hosszú folyosó elején a legelső ajtó jobb kéz felől,oda kell bemenni.Az ajtóra az van írva,hogy Andrológia, és egy rózsaszín mosolygó sperma is van az ajtóra ragasztva:)

Be lehet menni a fiúkkal (nálunk nem volt rá szükség).

Szerintem az a "gáz",hogy az anyaggal teli kis pohárral el kell sétálni a folyosó másik végére,és ott kell odaadni. Ez egy picit indiszkrét,de mindenki azért van ott...Senki nem foglalkozik ezzel szerintem...Ne izguljatok!Ezzel persze nyugtatom magamat is,mert mi is még "kezdők" vaggyunk,most kezdtük a lombikot.A párom még csak a HBA tesztre adott mintát.

2011. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!