Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni egyetemnek milyen...

A debreceni egyetemnek milyen a kollégiuma? Hányan vannak egy szobában? Milyen ott a tanulási körülmények?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Debreceni Egyetemnek sokféle kollégiuma van, ha legalább annyit megírsz, hogy melyik centrumba szeretnél bekerülni, az alapján lehet bővebbet mondani.
2010. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
agrár vagy közgáz
2010. febr. 13. 16:09
 3/11 duhaj ervin válasza:
Meliknek? Vannak szuper apartmanok meg lerobbant koli szobák is.
2010. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az agráros kolikról nem tudok. A közgáz (KTK) a TEK-hez tartozik, így tehát a Kossuth I-II-III., a Campus Hotel, a Tisza István Kollégium és a VUK jöhet szóba. A Kossuth és a Campus nagyon jó, ráadásul a Campus még közel is van. 2-3 ágyasak a szobák, nagyon indokolt esetben lehet egyágyasat igényelni. A tanulási lehetőségek jók, közel van a könyvtár, kellően csendesek ezek a kolik. Az áruk meg olyan, amilyen, ezt a koli.unideb.hu-n meg tudod nézni. A Tisza is egész jó helyen van, az is kulturált, tágas, ha oda vesznek fel, akkor sincs gond. Háromágyas szobák, többé-kevésbé elfogadható kényelem, megteszi az is. A VUK-ot meg felejtsd el, hacsak nem valami háború vagy katasztróda sújtotta területről jössz, mert az alsó hangon is háromnegyed óra minden tanulmányi épülettől, a felszereltsége pedig kritikán aluli.
2010. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és hogy dől el hogy melyikbe kerülök, mert én mindenképp 2 ágyasba szeretnék
2010. febr. 14. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor felvesznek, beadod a kollégiumi jelentkezést. Ebben az eljárásban csak szociális szempontok alapján bírálnak el, mert tanulmányi eredményed nincs. Ez alapján osztanak be valahová. A kétágyas szobára elég kicsi az esély, azt már felsőbbévesek szokták kapni, akik tanulmányi és szociális pont alapján kerülnek be.
2010. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. febr. 14. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Az agráros koli a böszörményi úton háát, elég rozoga de akit ismerek hogy ott van és nem hagyta ott 2 hét után az nagyon szereti, mert jó a társaság meg minden:)De ha az nem tetszik (volt aki megriadt tőle) akkor még mindig ott a diákapartmn (csak győzd kifizetni):)De ha felvesznek és beiratkozol akkor én úgy tudom hogy meg lehet nézni is.
2010. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és a BTKsok hova kerulnek??? melyik koliba? szerintetek mennyi az esélye hogy szobát kapok kolin? kulfoldrol vagyok és allamilag tamogatottra vettek fel... de mult even találkoztam olyanokkal akik ugyan ebben a cipoben jártak mégsem kaptak szobát ugyhogy albérletet kellett keresniuk ... :S
2010. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A BTK-sok a TEK-es kolikba kerülhetnek be, vagyis a Campus Hotelbe, a Kossuth kollégiumokba, a Tisza István Kollégiumba vagy a Vámospércsi Úti Kollégiumba. Határon túliként azonban a Márton Áron Szakkollégiumba kell jelentkezned (ez a határon túliak szakkollégiuma) és ha felvesznek, akkor a Tisza István Kollégiumban kapsz helyet.
2010. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!