Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortusz és több éves...

3 abortusz és több éves hgomba után, hogy lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%
A normális védekezéshez nem kell sem jólét,sem biztos állás,sem biztos háttér.Nem értem az összefüggést,hogy az hogy nem kérsz pénzt senkitől,hogyan jön össze azzal,hogy ne ítélkezzünk,látom a logika nem épp az erősséged.Inkább az a felháborító,hogy vannak olyan nők,akik ennyire nem tisztelik az élet szentségét,és arról is egészen más fogalmaink vannak,hogy kinek a képéről kellene lesülnie a bőrnek..Akármit is mondtok,akkor is ez az igazság,bármennyire is fáj és nem tetszik,lehet minden hülyeséggel takarózni,hogy nincs pénz (amit eddig kifizettél abortuszra kérdező,abból már egypár évre simán megoldottad volna a fogamzásgátlást),meg hogy az csak egy 4-5 mm-es vmi,magatokat minősítitek ezzel a primitív gondolkodással.Ennyi.
2011. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

Egy korábbi válaszoló vagyok:

Örülök, hogy így döntöttél:)

Minden jót!

2011. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
61%
12.50 es vegyél be egy valeriánát és aludd ki magad :)
2011. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
94%

csak halkan jegyzem meg, 8800 Ft-ot fizetek 3 havi gyógyszerért.

Ez nem olcsó, és még így is benn a pakliban, hogy terhes legyek, mint bárki másnak is

2011. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
0%
Mint ahogyan azt már többször is jeleztem,közel sem gondolnám,hogy az én hozzáállásommal van a baj.Ha ez nem így lenne,az orvosok és védőnők sem szorgalmaznák és tekintenék alapfeltételnek a megfelelő fogamzásgátló módszerek használatát és a minőségi családtervezést,még akkor is,ha nagyon kis százalékban lehetséges a terhesség létrejötte.Ha jól számolom 3 abortusz durván 80 e ft,ebből már a 8000 ft-os gyógyszerrel számolva 30 hónapra(2 és fél évre) lehet biztonságosan védekezni,és akkor még nem is szükséges a 8000 ft-os bogyó,főleg,mivel a kérdező írta,hogy nem is szedheti azt.Szóval lehet sértegetni,hülyeségeket írni,ellenkezni,tény ami tény,1 abortusz még elnézhető,megbocsájtható hiba,létrejöhet megfelelő védekezés mellett is,2 már gyanús,3 abortusz pedig már nemtörődömséget jelez.Mi sem bizonyítja ékesebben a barátnő hozzáállása,"majd elveteted és kész",madarat tolláról,embert barátjáról..
2011. jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Látom kedves 67%-os, te nagyon rátapadtál a témára! Itt senki nem veregette vállon a kérdezőt, és saját maga sem büszke szerintem arra, amik történtek, de ez egy névtelen, anonim oldal, ahol lehet kérdezni arc nélkül. Mindenkinek megvan a maga baja, és nem kioktatást kért, hanem leírt pár dolgot az életéről, amihez senkinek semmi köze a férjén kívül!!! Szerintem megfizette bőven a 'tanulópénzt', csak vigyázz, nehogy még te is ess hasonló hibába!
2011. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!!! Nagyon igazad van ez a minősíthetetlen nőszemély szerintem reszketve várja, hogy valaki reagáljon már valamit és ugorhasson a válasszal a másik nyakának.

Kedves 67 %-os akadj már le rólam és a kérdésemről is!!

2011. jan. 24. 13:48
 58/62 A kérdező kommentje:
Kedves 67%-os nem is tudod miért voltak az abortuszok!!
2011. jan. 24. 13:50
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 67%-os!

Egy abortusznak nagyon sok háttere lehet, és ha én gyógyszer mellett teherbe esnék, nem tartanám meg még véletlenül sem.

Ugyanis van egy kromoszóma-rendellenességgel született gyermekem, és amikor ő fogant, nem szedtem semmit.

És nem mernék kockáztatni, hogy beteg lesz.

Ok, tudom, hogy vannak vizsgálatok, de inkább egy abortusz, mint egy 20-22 hetes indított szülés.

Lehet lepontozni, de olyanok tegyék, akinek van már gyógyíthatatlan beteg gyereke, akinek esélye sincs a gyógyulásra..

2011. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%

Igazán örülök,hogy mindannyian kedvesnek tartotok.

Az utolsó példa extrém eset volt.Kötve hiszem hogy 3 abortusznál ugyanez volt a helyzet.Kérdező,ha van kedved foglalkozni a témával(a hüvelygombádon kívül is) és szóra méltatni a 3 baba életét,igazán leírhatnád a körülményeket.

Nekem sokkal inkább tűnik úgy,hogy nektek van már csak azért is ellenkezhetnétek.

Ja hogy akinek más a véleménye,annak rögvest semmi köze az egészhez...?Kérem,akkor nem kell sem névvel,sem névtelenül kitárni a helyzetet az interneten.Ennyi.

2011. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!